Wpis z mikrobloga

Brak planów na Boże Ciało? Smażona ryba, zapiekanki, Mielno i parawany Was odstraszają? Wybierzcie się na urlop nad Lazurowe Wybrzeże!

Pomysł na 8-dniowy urlop na Lazurowym Wybrzeżu (przy założeniu, ze w podróży biorą udział 2 osoby) - juz od 1090 złotych / osobe (Hotel + Lot + Samochód)
Średnia temperatura wody 21 stopni!

Loty:
Podróżujemy Ryanairem z dwoma bagażami podręcznymi na pokładzie
Wylot: Wtorek 13 czerwca

09:25 Warszawa Modlin - Bruksela 39 zł
18:55 Bruskela - Marsylia *14.99 Eur

Powrót: Środa 21 czerwca
13:55 Maryslia - Bruskela
14.99 Euro
18:20 Bruskela - Warszawa Modlin
79 zł

Razem
244 zł/os

Hotel z basenem 10 min od plaży - tuz obok Saint-Tropez:
http://www.booking.com/hotel/fr/marina-paradise.pl.html
34 Eur/noc**

kody na cashback -25 USD na booking.com / Airbnb -85 zł moge wysłać na PW, dzieki nim zbijemy cenę noclegu o ~100 zł

Samochód
Jeśli zdecydujemy się na zwiedzianie Lazurowego Wybrzeża samochodem, najkorzystniej wygląda oferta proponowana przez pośrednika. Samochód rezerwujemy przez www.economycarrentals.com
Renault Twingo już za 530 zł

#urlopzlukaszem #wakacje #booking #urlop #hotele #basen #plazing
#francja #lazurowe #saint #tropez
l.....z - Brak planów na Boże Ciało? Smażona ryba, zapiekanki, Mielno i parawany Was ...

źródło: comment_nQEatDktgsHv72cjXmlvbInidq2Tfgos.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alwaysloveyou
To nie jest do końca zniżka a cashback (zwrot kasy). Rezerwując nocleg przez mój link otrzymujesz, po odbyciu noclegu, zwrot 25 USD na rachunek karty którą podałaś w swoim profilu na booking.com. Jeśli nie masz profilu - nic nie szkodzi, booking.com sam poprosi Cię o jego założenie i dodanie karty na którą może przelać zwrot.
Aby otrzymać zwrot należy zarezerwować hotel z linku, wartość noclegu musi być co najmniej 2x
  • Odpowiedz
tak, sam przewalutuje. W tym tygodniu było to około 97 zl zwrotu. Jedyny warunek to taki by cena uslugi w momencie rezerwacji wynosila ponad 50 USD czyli 200 zł.
A jeśli chodzi o szukanie hoteli to ceny najlepiej sprawdzać na hotelscombined.pl bo może trafi się gdzies taniej o wieksza kwote niż 100 zl ;)
A sam hotel jest wysoko pozycjonowany, ja we Wroclawiu zatrzymywałem się trochę dalej od rynku w hotelu Boutique
  • Odpowiedz
@alwaysloveyou Czesc, kiedy uzylas kodu? Tzn kiedy odbyla się Twoja rezerwacja? Jeśli dobrze widze to w czwartek przed swietami otrzymałem pieniądze z programu polecen wiec strzelam ze chodzi o Twoja rezerwacje :)

Zalozylas konto na booking.com? I czy na koncie booking.com masz dodaną kartę kredytową z zaznaczoną opcją "wykorzystaj ta karte do przekazywania srodkow z programu polecen" lub cos podobnego?

Jeśli nie masz konta na booking com to niestety musisz je
  • Odpowiedz