Wpis z mikrobloga

@soosh071: Posłuchaj mnie uważnie Stolec. Ja jestem z Bydgoszczy i #!$%@?. A tak całkiem serio to przyjeżdżają studenty za sianko rodziców na studia i się rozbijają po pubach i mówią "5 zł za piwo, pff co to dla mnie" a potem wsiadają do miejskiego i mówią "poproszę bilet studencki" i a kierowca wybałusza oczy i nie wie o co chodzi. Banda przechlanych degeneratów co myślą, że skoro zdali maturę to są
@soosh071 Czemu mnie obrażasz? O #!$%@? Ci chodzi? Twój post jest hejtem na ceny czy trollem? Zapraszam Ciebie na wódkę jutro o 18:30 do Przedwojennej. Pokaz mi knajpie w Bydzi z niższymi cenami to jest okej.
@soosh071: ceny w bdg masz tansze ale to tylko w zaleznosci od miejsca, wiec nie troluj, ze jest zajebscie tanio. W kraftodajni oraz w prologu ceny kraftow sa takie same jak we Wro. Zeby nie bylo, w Bdg mieszkalem, bywam regularnie - tj. 2-3 weekendy w miesiacu, we Wro mieszkam.
@soosh071: co to znaczy przez cale miasto? Z Fordonu na Osowa? W zyciu za 29 pln nie pojedziesz. Ceny taksowek, z ktorymi jezdze w bdg sa na poziomie takim jak Ryba czy Wicar, roznica taka, ze odleglosci mniejsze w bdg, ale to nie zawsze - chociazby przyklad, ktory podalem. Idz do jakies restauracji w miare dobrej, ceny bedziesz miec takie jak we Wro. Nie porownuj cen z najtanszych barow do barow