Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przy 3 luznej serii wyciskania na płaskiej 100 kilo, gdy kolega podal mi sztangę cos mi przeskoczylo w barku, jakby wyszedl ze stawu i wrócił, oczywiście trening przerwałem, ale pytanie do was, ktos mial podobnie? Co z tym dalej robić? Reka ruszam normalnie, ale w barku czuję lekki bol jak poruszam ręką. Zawsze jak cos fajnie idzie to musi sie w końcu #!$%@? :<. #silownia #mikrokoksy #zdrowie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Twinkle tak, najbardziej pamietam z tej chwili przeszywajacy bol i kliknięcie i to ze na chwile stracilem stabilność, wiec chyba większość ciężaru poszla na jedna strone. Jedna chwila nieuwagi...
  • Odpowiedz
@Kopinho: No to w tej sytuacji mogę zawołać tylko @berti: bo sama dopiero zaczęłam wyciskać i tylko liznęłam tego ćwiczenia.
Na Twoim miejscu po wyleczeniu bym mocno pracowała nad wzmocnieniem barków, mobilności i rolowałabym. Przynajmniej ja tak sobie radzę z przeskakującym biodrem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Twinkle teraz najgorsze jest jeszcze to ze cały czas z tylu glowy bede mial to ze skoro to się stalo taz to może i drugi. To bardzo boli, patrzyłem sobie ostatnio na wyniki mistrzostw polski w trójboju u18 w kategorii 95 z przed 2 lat, to byla jakas motywacja ze bardzo od nich nie odstaje, prztmierzalem sie do 130 na raz i #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Twinkle pocieszam się właśnie ze mam jeszcze martwe, bo uwielbiam je robić :D, jutro rano zobacze jak to będzie wyglądało po nocy i spróbuje sie gdzies na przeswietlenie może wcisnąć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Twinkle
@Brofessor
@nototenteges
ok, jak jesteście ciekawi to bylem na ostrym, trafil sie jakis mlody ogarniety lekarz, mój stan został określony jako przeciążenie barku, podobno naciagnalem troche mięśni i więzadeł ale staw jest caly i ma się dobrze :D
  • Odpowiedz