Wpis z mikrobloga

@robekk1978: Właśnie sprawdziłem VLC - własnie dokładnie to przeciąganie mi przeszkadza! Nie chcę nic przeciągać, chcę iść w drzewku folderów i kliknąć na konkretną mp3 żeby zacząć odtwarzać. Jak się skończy chcę żeby przeszło do następnej z tego folderu. Przeciągając folder do VLC tworzę playlistę więc robię dokładnie to czego chcę uniknąć.
@4833478: są playlisty ale masz taki plugin jak file browser. ustawiasz mu tam ścieżkę, wybierasz folder i odpalasz całość folderu. Poza tym, to jak sobie wyobrażasz odtwarzanie bez playlisty, bo nie bardzo kapuję szczerze mówiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kryspin013: Zainstalowałem i to samo. Można zrobić "open folder" i wtedy cały folder ładuje się jako playlista, czyli tak samo jak we wszystkich powyższych odtwarzaczach. Nie ma tego o co pytam w pierwszym wpisie...

Może jakieŋoś konsolowego weź


@gaim: Nieee, ja muszę klikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leinnan: @vvertoi:
Nie znalazłem. Sprawdziłem gmusicbrowser i tomahawk. W pierwszym nie umiem nawet wyświetlić listy folderów. W drugim z tego co widzę muszę dodać folder główny do jakiejś listy folderów muzyki. Ciągle nie to co chcę. Chcę drzewo folderów jak w przeglądarce plików, i do tego play, pause, next, prev i slidebar do przewijania. Nic więcej. Idę do pliku mp3 w dowolnym miejscu na dysku (w tym na pendrive albo
źródło: comment_s2NgRjKcPuEDiwTcof8nuGYLaAvAEVJL.jpg
@robekk1978: Ja mam nawet wersję non-free ( ͡ ͜ʖ ͡) A co do tego budowania playlisty, to nie można tego czasem wyłączyć? Nie kojarzę żebym miał u mnie coś takiego, a już na pewno żeby mnie to denerwowało.