Wpis z mikrobloga

z recenzji ME : Andromeda

Writing is abysmal. Logical errors and plot holes the size of the supermassive black hole.

Some examples:
- After travelling 600 years to another galaxy you visit first planet in a prologue, completely unexplored, with recon mission. On that planet there are mysterious alien installations, thousands of years old. Guess what you find there? A scope for your rifle. Not a technology, that you have to research first ot use it. just the damn thing, that you can slap on your weapon. Another galaxy, folks!
To prawda? Tak rzeczywiscie jest?
#masseffect
  • 7
@ImperiumCienia:
Łał ktoś pierwszy raz grał w grę kąputerową ( ͡° ͜ʖ ͡°)? A jak w serii Tomb Raiderze w grobowcu nieotwieranym od tysięcy lat znajdowaliśmy apteczki i naboje? Albo żelazne miecze w Skyrim, które leżały z ciałami nieboszczyków przez setki lat i wciąż były ostre? Przykłady tego typu można mnożyć niemal w nieskończoność.
W Andromedzie loot ze skrzynek jest losowy.
@ImperiumCienia: to prawda, z tym że Wiedźmin w czasie premiery był tak tani chyba tylko w Polsce. Ja kupiłem MEA tydzień temu z trzech powodów- pokryło mi się to z urlopem, chciałem uniknąć spoilerów i nie chciałem się odłączać od Reddita, a musiałbym to zrobić żeby sobie nie psuć zabawy