Wpis z mikrobloga

@stekelenburg5: przed wyborami? Przecież świeżo po ostatnich działy się cyrki z Morawieckim czy z babą co głosowała chyba za kogoś ale już ją w----------i,ja na ten projekt Pawła patrzę z przymrużeniem oka, "ludzie od lewa do prawa" " nie ma u nas dyscypliny partyjnej" to mi przypomina utalentowaną drużynę,która nie gra o wynik ale o to,żeby cieszyć się grą,po prostu w brutalnej polityce to nie przejdzie i wcześniej czy później
  • Odpowiedz
@Hamouma: świeżo po wyborach taktyczne przejścia tych, którzy chcieli tylko się na Kukizie wypromować, a przed wyborami spodziewałbym się jeszcze ew. powrotów do matecznika niektórych. Teraz taki sezon, że nie ma po co wychodzić niby, a i tak ci 3 posłowie wyszli z Kukiza. Nie wiem, jaki oni by mieli obrać kurs, żeby przyciągnąć kogoś więcej. Obawiam się, że aż tak wielkiego popytu na antysytem nie ma.
  • Odpowiedz
@stekelenburg5: wedlug mnie będzie coraz większy,trudno w to uwierzyć ale w społeczeństwie nadal są niedobitki dobrejzmiany,którzy czekają na cud gospodarczy i międzynarodowy,z czasem przejrzą na oczy,wrócą wspomnieniami do poprzedniej władzy,uświadomią sobie,że jako wyborcy znaleźli się w klinie i sięgną po coś świeżego na scenie politycznej
  • Odpowiedz
@stekelenburg5: Nie powiedziałbym że PO to klasa wyżej, robili lepszą otoczkę medialną i subtelniej obsadzali stołki swoimi, mniej raziło to w oczy ale kradli tyle samo, podatki podwyższali, wolność ograniczali. Należy pamiętać że rządy PiSu są wynikiem fatalnego rządu PO i z tego wynika że jedni i drudzy są siebie warci. Wolałbym głosować na Korwina który mógłby nawet w konstytucję wpisać że Hitler nie wiedział o holocauście niż na kogokolwiek
  • Odpowiedz
@stekelenburg5: 2 lata czyli jeszcze rok może robić co chce, potem nagle przyjdzie ogarnięcie. Wyborcy mają hiper krótką pamięć. Wystarczy jeden dar z nieba w stylu uchodzców 2 lata temu podczas kampani i pis znowu może mieć samodzielny rząd. oby nie.
  • Odpowiedz
@kw401: jak na moje - platforma jest partią na obecne czasy, tj na czasy póki żyje kaczyński a pis jest mocny. Coś jak Churchill był premierem na czas wojny. Obecnie wiadomo, że wygrana toczy się między tymi partiami i z nich trzeba wybierać.
  • Odpowiedz
PiS ma bdb wyniki w sondażach: Ludzie doceniają co robimy.
PiS ma ujowe wyniki w dondażach: Sondaze nas nie interesują bo one są zmanipulowane, nasze są lepsze, prawdziwe! Przecież robimy co suweren chciał.
  • Odpowiedz
że wygrana toczy się między tymi partiami i z nich trzeba wybierać.


@mexi: Pomyślało kilka milionów ludzi co 4 lata. Dlatego się nic nie zmienia.
  • Odpowiedz
@kw401: Korwin to stary dziad i już dawno powinien ustąpić miejsca chociażby Wiplerowi. To jego p---------e o tym, że człowiek nie przyczynia się do globalnego ocieplenia i że w sumie to globalne ocieplenie jest spoko bo będzie dłużej ciepło, i więcej będzie można zrobić, daje mi raka. Wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia on sam chyba tylko wie po co. Gdyby na czele tej jego partii stał
  • Odpowiedz
@Krs90: jakby nie patrzeć przez takie myślenie głosowania na Kukiza czy Razem mamy Kaczyńskiego u władzy, a było wiadomo że wygra albo on albo platforma. Z dwojga złego wolę PO.
  • Odpowiedz