Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mam pytanie dotyczące #wlosy
Co polecacie na wypadanie włosów? Jak nigdy nie wypadł mi ani jeden, tak ostatnimi czasy wyczesuje co rano garść włosów. Trzy tygodnie używałem kompletu od Jantar, który poleciła mi kobieta w sklepie, ale różnicy to ja żadnej nie widzę. Zawołam jeszcze #mirabelkipolecajo może któraś z was coś pomoże ʕʔ
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Dork sama szukam czegoś. Testuje na sobie. Ale w rossmanie są takie szampony po 30zl dla mężczyzn. Nie pamiętam jak się nazywają. Ja na razie robię maski z jantara raz w tygodniu
  • Odpowiedz
@Dork: wcierka Jantar bardzo mocno na propsie, ale zrób też badania krwi (przede wszystkim tarczyca), bo wypadanie włosów może być też objawem problemów zdrowotnych :)
  • Odpowiedz
@Dork: Skoro robiłeś dwa miechy temu i było wszystko w porządku (ale tarczycę - TSH - też badałeś?), to raczej jest to kwestia jakiegoś ogólnego osłabienia organizmu, a nie choroby. Możesz to zrzucić na przesilenie wiosenne ;) Może oprócz wcierek spróbuj też używać jakichś suplementów pokroju Belissy? Nie zmieniałeś diety, nie zacząłeś intensywnie ćwiczyć, nie było ostatnio jakiegoś większego stresu?
  • Odpowiedz
  • 0
@piglet do intensywnego ćwiczenia to mi daleko, diety też jakoś specjalnie nie utrzymuje, co do stresu - to moja codzienność. Moje życie to jeden wielki stres

Tarczycy chyba nie badałem, robiłem ogólne badania krwi
  • Odpowiedz
@Dork: Czyli wszystko w normie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba bym postawiła na jakieś suplementy ze skrzypem (wspomniana Belissa) i kontynuowała stosowanie wcierki. Zawsze możesz też się ogolić na łyso, problem zniknie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dork hej, przemyśl picie herbaty z pokrzywy. Do kupienia w sklepach zielarskich i z eko żywnością. Nie jest jakoś wybitnie smaczna, ale można się przyzwyczaić. :)
  • Odpowiedz