Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mam pytanie dotyczące #wlosy
Co polecacie na wypadanie włosów? Jak nigdy nie wypadł mi ani jeden, tak ostatnimi czasy wyczesuje co rano garść włosów. Trzy tygodnie używałem kompletu od Jantar, który poleciła mi kobieta w sklepie, ale różnicy to ja żadnej nie widzę. Zawołam jeszcze #mirabelkipolecajo może któraś z was coś pomoże ʕʔ
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dork to może być przesilenie ale nie musi. Zbadaj hormony, to one jeżeli już mogą zamieszac z wypadaniem. Ciągły stres też może spowodować wypadanie.
Możesz spróbować wcielenie kozieradki, ale to jedzie rosolem ;d jeszcze czytałam o jakiejś imbirowej mieszance
  • Odpowiedz
@Dork: warto. Niedość, że w miesiąc urosły mi włosy 3cm, to jeszcze bardzo dużo "baby hair" się pojawiło. Jantar na mnie w ogóle nie działał. Jeszcze może zmień szczotkę? Czym rozczesujesz włosy?
  • Odpowiedz
@Dork: Revalid w tabletkach- drogi i koniecznie trzeba brać po posiłku, ale bardzo skuteczny. To na takie "sezonowe" wypadanie włosów.
Jak wypadanie będzie trwać dłużej, to trzeba iść do dermatologa i zrobić wyniki z krwi. Wypadanie włosów jest często objawem braku witamin, minerałów lub problemów hormonalnych.
  • Odpowiedz
@Dork włosy czasem wypadają na przełomie zimy/wiosny. Ogólnie mogę Ci polecić 4 rzeczy ktore testowałam i były wspominane w komentarzach wyżej:
Jantar, z czego efekty to ok 1-2 miesiące używania (do zaprzestania wypadania)
Ampułki z łożyskami - porost i wzmocnienie
Kozieradka - śmierdzi rosołem, ale pięknie powstrzymuje wypadanie (IMO najszybciej)
Krople żołądkowe rozpuszczone w wodzie/hydrolacie - shit you not, fajnie działają (porost!) i zmniejszają przetłuszczanie, ale nie dla osób, które źle
  • Odpowiedz