Wpis z mikrobloga

1. Wystaw na sprzedaż 20 letnie auto
2. Cena 600zł adekwatna do stanu
3. Wg mnie
4. Bo kto inny to pewnie z 2000zł by chciał
5. Spodziewaj się szybkiej sprzedaży tego samego dnia
6. Bo opłaty ważne.
7. Dzwonią ludzie i pytają w jakim stanie oleje, płyny i rozrząd...
8. Ja #!$%@?.
9. Dziś jadę na skup aut i oddam go za 500zł.

#bekazpodludzi #samochody
  • 91
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: To, że nie ma się co spodziewać nie wiadomo czego to jasne, ale że nie zapytałeś o podstawowe sprawy - świadczy tylko o Tobie. Za takie pieniądze to bym się nawet nie spodziewał, że tym 'autem' zrobię rozsądną ilość kilometrów, więc na pewno wypytałbym chociaż o te podstawowe sprawy. Bo z dwojga złego wolałbym utopić te pieniądze w kiblu, niż kupić samochód i zastanawiać się - "teraz odpalił, ciekawe czy
  • Odpowiedz
@n1troo: jak za dużo będzie brakować z auta, mogą mu nie przyjąć na złomie do wyrejestrowania, no chyba że będzie dogadany z zaprzyjaźnionym
  • Odpowiedz
  • 5
@Stulejusz_Wielki I jakbyś wystawił za te 2 tyś zł, to może byś szybciej sprzedał. Kilka lat temu mój znajomy wystawił swoje auto za 2 tyś. Były może 2-3 telefony, ale nikt poważnie nie był zainteresowany. Dwa miesiące później wystawił ponownie, ale za 3,5 tyś. Sprzedał trzy dni później, jakimś sebixom za 3 tyś. I jeszcze chłopaki zadowolone, bo 5 stów utargowali :)
  • Odpowiedz
Ja swojego kupiłem za 3 tysie i jestem mega zadowolony, naprawiam po swojemu np bagażnik na sznurek mam bo wkładka 30zł kosztuje :P autko mało pali, zbiera się ładnie raz nawet na żarty startowałem do ferrari w Kato na światłach śmiechom nie było końca :D Także drogie wykopki auto to nie tylko merce za 500 k ;d Mnie mój głowny samochód ma przewieźć z A do B tanio by mi na głowe
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: taka sama sytuacja u mnie. Wystawiłem za 5 tysięcy taniej niż najtańszy i napisałem, ze auto sprawne, ale wymaga trochę napraw (kosztu 2 tysiące) czyli wymaga wkładu, a każdy dzwoni i pyta się czy idealne czy wszystko działa czy na serwis można jechać sprawdzić XD janusze okazji
  • Odpowiedz
@ukryty22: kiedys wystawilem bardzo mocna dosc droga rame od lozka za 1/3-1/5 ceny (tylko by sprzedac) - pytali czy nie skrzypi i czy utrzyma ich grube cielska pomimo ze na zdjeciach bylo widac jak ciezka jest ta rama.
kosa z pijakami robakami biedakami
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki reasumując, pytanie o rozrzad i płyny to Twoim zdaniem przesada, pytanie o barwe plynu w chlodnicy i czy odpala to nie przesada. Skoro rozwodzimy się nad tym co jest ogólnie przyjęte, popatrz na ilości plusów przy każdym z komentarzy, wyciągnij wnioski na temat Twojego spojrzenia na tą sprawę, zmien je i idz dalej.
Najlepiej poinformuj odpowiednich komentujacych, ze maja racje, ale nie bede wstrzymywal oddechu.
  • Odpowiedz