Wpis z mikrobloga

@dob3k co to za problem mieć dzieci w takim wieku? Znajoma 37 lat jest teraz w pierwszej ciąży. I nie wygląda tak staro jak Rozenek. Powiedziałbys prędzej, że ma 27. Tutaj mamy naciągniętą twarz do oporu i kilo tapety. Serio, porozgladaj się jak wyglądają kobiety lekko przed 40.
  • Odpowiedz
@paruwczak: @nama: ja wiem jak wygladaja kobiety przed 40 bo to moje rowiesniczki xD
Nie wiem skad pomysl ze miala by wygaldac dobrze na swoj wiek tylko dlatego ze zrobila sobie tyle operacji. Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Tez znam ludzi ktorzy w wieku 30 lat musieli wciaz pokazywac dowod zeby kupic fajki czy alko bo wygladali na ponizej 18, a znam tez takich ktorzy w wieku 16 lat juz
  • Odpowiedz
@paruwczak dokładnie, już by lepiej bylo dla niej wyglądać świetnie jako prawie 50 niż wyglądać tak... jako kobieta PRZED 40. Serio znam niejedna babeczke w (podobno) wieku Rozenek i wyglądają prędzej jak jej córki :p
  • Odpowiedz
@nama: No ale to nie jest zadna nowosc. Sa ludzie ktorzy wygladaja mlodo jak na swoj wiek a sa takie ktore wygladaja staro. Ona wyglada staro jak na swoj wiek i probuje to tuszowac zabiegami.
  • Odpowiedz
@nama: co za blondi .. Rozenek dobrze zacierała ślady, nawet wpis na Wikipedii utrzymuje, że urodziła się w... 1978 roku. Niestety, zapomniała usunąć z sieci swoje zdjęcie ze studniówki, wykonane w... 1988 roku.
  • Odpowiedz
Po raz kolejny doświadczam tej sytuacji, w której wszyscy rozpisują się o kimś o kim pierwsze słyszę, a wygląda na to, że wszyscy inni wiedzą o kogo chodzi. Skąd wy ludzie znacie takie persony?
  • Odpowiedz