Wpis z mikrobloga

Czy samobójxy popełniając samobójstwo zmniejszają ilość samobójców?


@Tomasztom: Zwiększają, ale nie przejmuj się bo to jak z wyborami prezydenckimi, twoja osoba nie zrobi różnicy ;D

jak samobókca popełni samobójstwo to zmniejsza populacje samobójców o jedną osobę.


@Tomasztom: Mylisz się.
Nikt nie jest prawdziwym samobójcą, dopóki nie popełni samobójstwa.
Dopiero po fakcie można go doliczyć do tego zaszczytnego grona.
@Tomasztom przeważnie jest tak, że samobójca inspiruje innych podobnych sobie ludzi do działania, przez co potrafi wywołać cała lawinę samobójstw na danym obszarze. Najgorzej jak jakiś znany człowiek popełnia samobójstwo bo ma to wtedy globalny zasięg.
chyba że ktoś ci zrobi samobójstwo :-)

Możesz być też potencjalnym samobójcą bez popelnienia samobójstwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tomasztom: Takie dywagacje nie mają sensu, idź się powiesić, czy co tam sobie planujesz.
Tylko dawaj live stream, chcę widzieć.
ak wgl jakim #!$%@? trzeba być żeby sie #!$%@?ć... (ʘʘ)


@Tomasztom: Normalnym, takim jakich pełno na świecie.
Samobójcy często czują się wyjątkowo, ale są jednostkami w morzu innych psycholi.
samobójcy chyba chca na siebie wrócić uwagę,


@Tomasztom: To nie są samobójcy, tylko #!$%@?ęci atencjusze.
Dużo jest takich, szukają pomocy (co się chwali) tylko w zły sposób, bardzo zły sposób.
@Tomasztom: Kiedyś ratowałem dziewczynę przed "próbą samobójczą".
Zadzwoniła do mnie i powiedziała że m zamiar skoczyć ze słupa wysokiego napięcia.

Miałem wtedy zwichniętą kostkę ale mimo to biegłem do tego słupa ile sił w nogach.
Zastałem ją stojącą pod słupem, czekała na mnie...
To są #!$%@? choroby psychiczne i szczerze mówiąc więcej nie chcę mieć do czynienia z takimi ludźmi.
@Tomasztom nie wiem i się nigdy nie dowiem, ale ta teoria, która opiera się na skłonności ludzi do naśladownictwa, mogła by tłumaczyć pojawienie się w tamtym okresie "seryjnego samobójcy" w śród ludzi związanych z polityką.