Wpis z mikrobloga

@BQP: Bo to nie ma nic wspólnego z wykopem. Tak jak śmiejesz się z murzynów tak oni się śmieją z tego co tu się dzieje i z reszty zboczeńców tak bardzo na jakimś punkcie zbzikowanych, że chcą "ścigać, zwalczać" czy twierdzą, że "ktoś jest ekstra cool" bo tak wypada czy dlatego że są jeszcze młodzi i głupi. A jak się komuś marzy cenzura tylko po to żeby połechtać własne ego:

-
@BQP: Jest dużo podobnych filmików w sieci. Komuś się po prostu nudzi. Nawet jest na YT konto podszywające się pod wykop i wrzucające wulagarne filmiki o papieżu. A w dodatku często wklejona tam jest twarz @m__b czy @elfik32. Gdyby moją gębę tak wykorzystali to bym się nie bawił w jutjubowe-nicniedające zgłoszenia tylko szedł na policję. Serio.
@Czarny_Nindza: Ale Twojej twarzy nie wklejają bo jesteś nic nie znaczącym robaczkiem (na szczęście dla Ciebie - nie musisz latać po policji :)). A m_b i elfik32 robią takie, a nie inne rzeczy i takie są konsekwencje. https://www.google.com/search?q=#!$%@?+wykop.pl Jakim prawem ten człowiek jest tutaj obrażany? Jakim prawem wielokrotnie wyśmiewany i obrażany w Internecie jest ojciec Natanek? To nie będzie pytanie retoryczne i wam odpowiem: po prostu ktoś potrzebował to zrobić.
@kawa_z_kakao_plus_cukier_i_mleko: A skąd wiesz kawo kim jestem? ;]

To, że ludzie obrażają Hołdysa czy Natanka nie znaczy wcale, że to jest dobre. Ludzie robią wiele rzeczy, które nie są dobre. Oczywiście co innego żart, czy satyra... Jak to rozpoznać? Zazwyczaj granica jest płynna, ale są sytuacje gdy nie ma wątpliwości. Np. wtedy gdy ktoś wkleja cię do filmiku i mówi, że gwałcisz małe dzieci. No przepraszam...

Nie wiem jak ty, ale