Wpis z mikrobloga

#android #smartphony
Sraczka na temat Galaxy S8 rozpoczęta ;)
antyweb - pierdylion artykułów, np. artykuł opisujący brak przycisku :D
spidersweb - brawo, jeden artykuł dzięki któremu wiem o specyfikacji, mimo to nie popisali się również:
"Poza tym warto wspomnieć o tym, że Samsung Galaxy S8 w każdej wersji wygląda jak dzieło sztuki. To nie tylko smartfon bezramkowy, taki jak klocowaty Xiaomi Mi Mix. To piękny sprzęt, którego wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i naturalnie w siebie przechodzą." - tylko lewak mógł tak napisać
inne portale - również sraczka

Na moje ten Samsung nie ma nic, czego nie miałby kilka razy tańszy chińczyk ;)
  • 28
@RometAnd Ale ból dupy.

To jest najladniejszy telefon jaki widziałem. Sory tego nie zmienisz.

Oczywiscie nie ma nic czego nie miał by tańszy. Teraz zostaje kwestia jakości tych rzeczy i jak działają. Bo w S8 to premium. Dziala i musi dzialac najlepiej. W tańszych... Dla tego są tańsze.
@RometAnd: kiedy s8 jest naprawdę śliczna i zdecydowanie jeden z najładniejszych aktualnie istniejących. Mówię to ja, ajfonowiec XD #!$%@?, ze jest droższy od ip7 i wsparcie połowy aplikacji szlag jebnie po 2 latach, ale trzeba przyznać, jest śliczny.
@Saute: @RometAnd: Testowałem Xiaomi MiMix, mam troszkę inne spojrzenie na to, co kręci się wokół s8ki. Dla mnei to sztuka dla sztuki, telefon wygląda pięknie ale niepraktyczny na co dzień. Czytnik linii papilarnych z tyłu to dla mnie dno, odblokowanie twarzą i okiem - niedługo będziemy odblokowywać telefony potrójna tekstura naszych penisów.

Tak, przesadzam ale to pokazuje, że nie mają już co robić i to jest pokaz ich możliwości technicznych.