Wpis z mikrobloga

#android #smartphony
Sraczka na temat Galaxy S8 rozpoczęta ;)
antyweb - pierdylion artykułów, np. artykuł opisujący brak przycisku :D
spidersweb - brawo, jeden artykuł dzięki któremu wiem o specyfikacji, mimo to nie popisali się również:
"Poza tym warto wspomnieć o tym, że Samsung Galaxy S8 w każdej wersji wygląda jak dzieło sztuki. To nie tylko smartfon bezramkowy, taki jak klocowaty Xiaomi Mi Mix. To piękny sprzęt, którego wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i naturalnie w siebie przechodzą." - tylko lewak mógł tak napisać
inne portale - również sraczka

Na moje ten Samsung nie ma nic, czego nie miałby kilka razy tańszy chińczyk ;)
  • 28
@Pirzu @RometAnd @Saute @vegaushp Majster Pirzu przy całym szacunku ale nie testowałeś jeszcze S8 więc tego typu teksty są jeszcze nie na miejscu zwłaszcza w ustach kogoś, kto stał się twarzą morele jednego z bardziej irytujących sklepów w tym kraju! Żeby było jasne nie mam Samsunga od niepamiętnych czasów używam różnych Motoroli i uważam, że cena za ostatnie S8 czy Pixele to przesada. Jednak nie oceniam czegoś czego nie miałem w ręku
@bijotai: przecież S8 jest brzydkie właśnie przez ten kanciasty ekran :) Samsung ładuje od czasów s3 w cholerę niepotrzebnych funkcji, soft jest przeładowany wszędzie czujniki wszystkiego, nawet obczaja czy patrzysz na niego ;)

dla mnie rewolucją może być LG Urbane 2 + niewidoczna słuchaweczka w uchu

...a morele to gówno, kupiłem kiedyś tablet u nich...przyjechał z oblodzonym ekranem:D
Pobierz RometAnd - @bijotai: przecież S8 jest brzydkie właśnie przez ten kanciasty ekran :) S...
źródło: comment_B9fLq7XLDyP6yag9BBi2Cgls44yu7d82.jpg
@RometAnd: w Moto masz identyczny czujnik powodujący, że ekran nie wygasza się kiedy na niego patrzysz albo uaktywnia się kiedy pomachasz nad nim ręką i to ... działa ( ͡ ͜ʖ ͡) co do Samsunga jedni lubią inni nie kwestia gustu i potrzeb. Co innego pisać jak Pirzu bez chwili testu (co moim zdaniem jest dość dziwaczne jak na recenzenta telefonów) a co innego chociaż chwilkę
@bijotai: Ale co ma morele do tego? Skoro mówisz, żebym nie komentował czegoś, czego nie miałem w rękach to czemu komentujesz coś, co nie wiesz, jak działa(moje przejście do morele)? TO nie morele do mnie napisało, tylko Ci z YT. Rozronijmy te dwie rzeczy. :)

Przecież nie komentuję dokładnie jaki jest teleofn tylko komentuję to, co widzę z prezntacji :
- czytnik z tylu nie dla mnie
- s7edge juz ludzie
@Pirzu: konkretnie to
- wiesz jaką morele ma opinię u ludzi? Wiesz a mimo to chcąc nie chcąc stałeś się twarzą kojarzoną z morele Nie mi to oceniać jak wpływa to na wiarygodność. Jeden rabin powie...
- komentować w sposób taki jaki piszesz to, co widzę na prezentacji to może ktoś taki jak ja a nie rzeczowy recenzent z internetu z którego zdaniem liczą się Kuba, Krzyś plus Mariolka i parę