Wpis z mikrobloga

Dobra mirki #!$%@?.
Wiadomo że dziś oficjalnie zaczyna się wyjście Imperium Brytyjskiego z Unii.
Wstałem rano. Przeglądam wiadomości i właśnie wtedy dowiedziałem się że Pani Teresa podpisała ten list o wyjściu.
Około godziny 8 odsłoniłem sztory w oknie aby spojrzeć przed wyjściem na ten piękny świat i deszczową pogodę. Ale patrzę że strasznie dużo śmieciarek i autobusów stoi pod kamienicą.
Zobaczyłem też ludzi ubranych w żółte kamizelki chodzący z policją od klatki do klatki.
Ale gdy już odchodziłem od okna zobaczyłem że pakują rumunów i cyganów do tych śmieciarek
#!$%@? ludzi?!?! Tak pomyślałem.
Niektórych do autobusów.
#!$%@? jacyś.
Poszedłem do kuchni trochę zaniepokojony. Chcę zrobić herbatę, wlałem wodę do czajnika włączam... #!$%@? prądu nie mam.
Pomyślałem że obejdzie się bez herbaty.
Po gdzieś tak pół godzinie walenie do drzwi, patrzę przez judasz/wizjer że to pukają ci sami panowie co iich widziałem przez okno. Policjant i łysy koleś w żółtej kamizelce.
#!$%@? otwieram.
A ten od wejścia

mieszka pan sam?
o co chodzi?
czy jest pan obywatelem kraju europy wschodniej nazywanego Polska?
no ta
nie ma pan prawa przebywać na terenie Imperium Brytyjskiego #!$%@? śmieciu
dlaczego nie mam? Co jest?
bez gadania zabierzemy pana autobusem na brzeg kanału La Manche a a stamtąd samodzielnie popłynie pan do Francji pontonem który zabraliśmy afrykańskim imigrantom
no ale jak to tak pontonem musicie dać mi czas
nie ma czasu bo tak zarządziła królowa, cytuję - wyciągnął jakąs umowę #!$%@? wie co
"Ja królowa elżbieta głowa rodziny królewskiej zarządzam #!$%@? polskich śmieci i rumuńsko cygańskich biedaków. Rumuni i cyganie przetransportowani mają być śmieciarkami natomiast polaczki po negocjacjach z Andrzejem dupą będą transportowani autobusem. Podpisano Ela i Andrej Dupa"

jedzie pan teraz czy drugą partią o 15 zero zero?
no o 15
no dobra
I wyszli.
#!$%@? mirki trochę się boję bo o 15 wracam do domu. Oni pewnie będą na mnie czekać.
Nie dam rady tym pontonem.
Ehhhhhh #!$%@? brexit (,)
Dla mnie nie #heheszki #brexit #pasta #uk
  • 18
@Gruby_Mirek
@sivyjara

Panowie nie jest tak źle jak by się mogło wydawać

Ja piszę z wybrzeża już. Dojechaliśmy pierwszym transportem z rana. Zamieniłem się z Erytrejczykiem jakimś co dopiero przypłynął na kamizelkę i ponton za nową pięciofuntówkę plastikową i jednego klapka kuboty.

Przy dobrych wiatrach koło północy dowiosłujemy do Normandii.

Znajomy, który popłynął w wiadrze po farbie malarskiej powinien być już na miejscu.

Do zoba, podobno wieczorem ma być grilowany szczur we
@Gruby_Mirek: W Doktorze Who był odcinek albo dwa pokazujące świat w którym Doktor zginął i nikt nie bronił Ziemi. W Anglię jebnął statek kosmiczny który zamienił chyba 1/5 kraju w radioaktywną pustynię... w obliczu wielości ludzi którzy stracili domy i ogólnego kryzysu wszędzie (ameryka obiecała pomóc a nikt i tak nie przyjmuje imigrantów z Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) zdecydowano się wprowadzić program "Anglia dla anglików".