Wpis z mikrobloga

@Krisskow: A masz jakąkolwiek informacje na ten temat czy po prostu wiedzę czerpiesz z portali na które wchodzisz? Uzupełnij info od ludzi którzy tam mieszkają albo najlepiej wybierz się na wycieczkę i dla beki zawieś sobie krzyżyk na szyi skoro taki z Ciebie wolnościowiec albo zaśpiewaj ich pieśni narodowe. To co tamtejsza władza wyprawia nie da się inaczej określić niż jako upadek.
Można mieć własne poglądy ale dobrze by było jakby
@zonkkk: A Ty masz jakąkolwiek informacje na ten temat? Bo ja od prawaków słyszę codziennie WEWNĘTRZNE SPRAWY POLSKI, po co w ogóle ktoś się wypowaida na nasz temat, NIECH SIE ZAJMĄ SWOIM KRAJEM. To się zajmij swoim krajem, bo póki co to z tego pięknego polskiego kraju #!$%@?ą ludzie na Zachód i do Szwecji a nie na odwrót. Jak Tobie się wydaje, że banda imigrantów obali całe państwo to masz nierówno
@Krisskow: Banda imigrantów sama nie obali całego kraju. Gorzej jak ta banda jest wspierana przez chory na umyśle rząd. Myślisz że biedna matka z dzieckiem która uciekła do Szwecji jest dla mnie problemem? Ona nie ma nic do powiedzenia, wystarczy że taka grupka roszczeniowych imigrantów, którzy po prostu są kilka szczebli ewolucji niżej od nas, wykorzysta bezlitośnie to co im dają mając w dupie mieszkańców i wszystko dookoła. Oni od naszego
@zonkkk: Dla mnie Szwecja nie jest żadnym wzorem, bo uważam że to mocno #!$%@? kraj. Po prostu bawią mnie pieprzenia, że Polska jest taka zajebista z kolei oraz, że Szwecja nie bedzie istnieć jak dzieci dorosną. Są #!$%@?, ale prawackie pitolenie jeszcze bardziej. Dojdzie do kryzysu, jebnie to porządnie pewnie kilka razy i będzie mała wojna domowa i to tyle, Szwecja będzie istnieć dalej a pewnie wyjdzie z tego mocniejsza
@Clefairy: Rozmawiamy o innym temacie, innej sytuacji, innym kraju, innej ilości imigrantów, więc nie za bardzo łapię analogię.

Natomiast tak ogólnie to racja, sebixy i Janusze szybko podłapały nową modę, tyle że nie podciągałbym ich pod prawicowców, bardziej pod patoli ( ͡° ʖ̯ ͡°)