Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Ogólnie to pisze tą wiadomośc do pewnej osoby... Zraniłeś mnie bardzo panie P. Pisałeś ze mną przez kilka dni a gdy juz dostałeś to co chciałeś to przestałeś pisać . Zabolało bo byłes moim najlepszym przyjacielem. Ale pamiętaj mimo że zrobiłeś mi coś co mn mega zabolało to jeśli będziesz potrzebował mojej pomocy to ci pomogę , mimo tego bólu jaki mi wyrządziłeś... Pani R...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 18
RadosnyEskimos: Mam wrażenie, że to do mnie. Różowa, którą wyrwałem, mentalnie pasowała by do piwniczaka. A nie powiedziałbyś, na pierwszy rzut oka.

Rada ode mnie, nie zachowuj się, jakbyś była strażnikiem wielkiego skarbu, to tylko twoja dupa. Jak nie lubisz się ruchać, to nie udawaj przed nowopoznanymi gośćmi, że jest inaczej tylko by zyskać ich atencję. Święty Tomasz paczy i cierpi.

Zaakceptował: sokytsinolop
SilnyRozbójnik: A i te całe anonimowe zasrane pytaniami, jak różowe poznają intencje facetów w związkach, to pewnie też twoja sprawka. Jakie mogą być intencje, jak dajesz sobie włożyć rękę w majtki 15 minut od poznania? #!$%@? prośba XD

Zaakceptował: sokytsinolop