Wpis z mikrobloga

mam pytanie do rowerowych świrów, moj #rozowypasek od pół roku dostał fioła na punickie #szosa w pokoju stoi btwin z trenazerem i pedałuje całymi dniami. Nie moja bajka, nie znam sie na tym, ale niedługo ma urodziny i z tej okazji szukam dla niej butów. Mówiła ze jej tego brakuje, polecacie jakieś? Do tego trzeba kupić jeszcze pedały? Nawet nie wiem gdzie szukać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytaniedoeksperta #szosa
  • 20
@przedawkowanie_rzeczywistosci: pedały spd sl jeżeli jest początkująca to takie powinny wystarczyć
http://allegro.pl/pedaly-spd-sl-shimano-pd-r540-bloki-czarne-szosa-i6752017455.html
buty to już indywidualna sprawa, jeśli chodzi o kolor to stylówa nakazuje biały ale jeśli to dla różowego to cholera wie co jej w głowie siedzi. Jeśli zamawiasz z neta może być problem z rozmiarem shimano ma zawyżoną rozmiarówke bo normalnie nosze 45 a na rower mam 46
@przedawkowanie_rzeczywistosci: Zmierz długość wkładek różnych butów i wyciągnij średnią, na pewno będzie wygodniej niż jak będzie spała;)
Białe buty ładnie wyglądają na rowerze. Czarne pod względem czystości są mniej wymagające, ale różowy raczej będzie o nie dbał (tak zakładam;)). Buty fajnie jakby miały klamrę i dwa rzepy, bo wtedy lepiej trzymają stopę.
źródło: comment_Y10ltQ81AwVCuHC64Pf6iB8vfjWx7K8P.jpg