Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc.
TL;DR
ZAMIERZAM UCIEC Z DOMU

Mam 32 lata. Zone i dziecko. Syn 4 lata.
Nienawidze swojego zycia. Nienawidze swojej roboty. Zone szanuje a do dziecka mam obojetne podejscie. Dziecko bylo planowane w stylu "zrobie jej bo bardzo chce". Odkad dziecko sie urodzilo jest tylko gorzej. Ciagle mam nerwy. Najprostrze sprawy zyciowe np podroz autobusem itd powoduja u mnie stres tak niesamowity ze mam biegunke i wymiotuje. Takie cos pierwszy raz w zyciu mialem tuz po porodzie i od tamtej pory mam tak regularnie.
Jestem #!$%@? z ciaglego stresu i paniki i mam dosc.

Aktualnie jestem 200km od domu. Zonie powiedzialem ze mam szkolenie w pracy a w pracy ze ide na urlop.
Oszczednosci zycia przelalem zonie na konto. Nieogarnia bankowosci inernetowej ale niedlugo sie skapnie ze ma 50tys wiecej. Sobie zostawilem 5tys, ciuchy i samochod. Zonie zostawilem drugi.
Mam zamiar jechac na poludnie europy tam gdzie cieplo. Nie wiem co dalej. Moze za ocean.

Chamsko wyszlo ale do.wyboru mialem jeszcze strych i sznur.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jakby kobieta tak zostawiła faceta (na pewno nie przelałaby tych 50k xD)
to byłoby,że pewnie wina chłopa bo na pewno ją bił,niedoceniał albo przerosło ją macierzyństwo. Niestety jesteś facetem więc spodziewaj sie pie#dolenia,że to chore,niedojrzałe,tchórzostwo itd. Niby zabezpieczyłeś rodzine na conajmniej najbliższy rok,ale dziecka troche szkoda jak będzie pytało gdzie tata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale Ty rozumiesz, że niszczysz im życie? może twoja żona też nie jest zachwycona jakością swojej eksystencji i również chciałaby wszystko rzucić i wyjechać w bieszczady, tylko bardziej liczy się dobro Twoje i dziecka? zamiast porozmawiać jak normalni ludzie, zrobić sobie wakacje, zmienić pracę, odpocząć, znaleźć sobie jakieś hobby to uciekasz z podkulonym ogonem xd brawo
  • Odpowiedz
Najprostrze sprawy zyciowe np podroz autobusem itd powoduja u mnie stres tak niesamowity ze mam biegunke i wymiotuje


@AnonimoweMirkoWyznania: zaburzenia lękowe, parę wizyt u psychiatry plus psychoterapia i za pół roku będziesz znów szczęśliwy
  • Odpowiedz
Nie czaję ludzi którzy tak ostro jadą po OPie. To co, miał się powiesić? Niech sobie jedzie i zaczyna życie na nowo.
  • Odpowiedz