Wpis z mikrobloga

Mirki z #fifa17 #fut awansowalem do pierwszej ligi i pokazało mi się że mogę grać w lidze weekendowej, generalnie jestem niedzielnym graczem i nieiwem o co tam chodzi i gram tylko sezony, też tych wymian zawodników nie robię bo nie mam kart. Może ktoś objasnic czy te wymiany się opłaca i o co chodzi z tą weekendowa liga?
  • 8
@MarekAntoniusz: od piatku do poniedzialku masz 40 meczy (na pc25,), w zaleznosci ile z nich Wygrasz, takie nagrody dostaniesz. Ogolnie poziom jest wysoki I ludzie tryharduja strasznie, wiekszosc skladow tez jest bardzo droga.
@MarekAntoniusz: grasz normalne mecze, tylko że większy rak niż w zwykłych sezonach, ludzie mają większe ciśnienie na zwycięstwo. Poziom jest różny, potrafię przegrać 8-2, żeby zaraz potem wygrać 6-1. Celuj minimum w golda 3, będziesz miał automatyczny awans do następnej ligi weekendowej. Warto mieć 2 składy i rotować nimi co mecz, ewentualnie używać kart kondycji, bo nie ma remisów, a jak zaczniesz mecz lekko podmęczonym składem to w dogrywce zdecydowanie przeciwnik