Wpis z mikrobloga

Murki co sądzicie o yamaha fjr1300? Miałby służyć do dalekich szosowych podrozy. Więc zależy na wygodzie jak i dobrej osłonie przed wiatrem. Ma on jakichś godnych konkurentow za którymi warto się oglądać w tej cenie? Kwota nie duża bo myślę że tak do 15kola.
#motocykle
ImeNs - Murki co sądzicie o yamaha fjr1300? Miałby służyć do dalekich szosowych podro...

źródło: comment_mmDkOmaKqf9mYdMSjUzFAZ7JpyJoy5zt.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gixaar: czyli nie pozostaje mi nic innego jak dalej nawijać km na mojej suce, a w między czasie zbierać kasę na fjr, albo zzr1200. Bo st 1100 to nie moje gusta stylistyczne(ale 1300 już się lepiej prezentuje)
  • Odpowiedz
@urwis69: no i fajna, gdyby nie ta jedna tarcza z przodu. Jakoś mi to nie pasuje. Jak do 125. skoro już sobie tak tu spamujemy, to ostatnio miałeś kupować jakaś salonowke. Jaki model wybrales? I kiedy będą jakieś fotki?
  • Odpowiedz
@urwis69: ja mam teraz na głowie zakładanie własnej firmy i też się obawiam że zakup nowego motunga będę musiał przełożyć a kolejny rok ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobrze że mamy na czym jeździć, to chociaż nie będzie tak bolało

No ale żeby z powodu motocykla się rozwodzić ( ) co te Sugomi to ja nawet nie wiem
  • Odpowiedz
@urwis69:

Weź idź na kawasaki parts diagrams i popatrz sobie na konstrukcję miski od środka, gdzie filtr, pompa, jak idzie magistrala olejowa itp. zobaczysz że to są bardzo podobne konstrukcje.

A w sumie po co ja to pisz?
Jak Ty panikujesz bo się lampka świeci po wymianie filtra, engine expert
  • Odpowiedz
@ImeNs W sezonie zrobiłem około 6k kilometrów i sprawuje się doskonale poza drobnymi urokami. Na początku zrobiłem rozrząd i inne eksploatacyjne sprawy. Był mały problem z częściami bo do 2002 slizgi łańcucha rozrządu miały wadę i się wycierały. Nowych nie ma na rynku, a używane są drogie i w równie kiepskim stanie. Po 2002 fjr nie ma tej wady, w dodatku jest seryjny ABS. Więc polecam rocznik 2003 wzwyż. Z awarii
  • Odpowiedz
@absoladoo: czyli jednym słowy siadać i jezdzic. W fjr cieszy mnie również fakt że posiada wał kardana. Bo mam już dość co drugi dzień smarowania łańcucha. Wagi się jego nie boje. Możesz jeszcze napisać jakie masz średnie spalanie?
Wygląda na to że yamaszka idealnie wpasowuje się w moje potrzeby. No no. Nie lada dylemat będę miał
  • Odpowiedz
@ImeNs Z Dziewczyną i gratami nad morze, autostrada z w miarę stała prędkością 130-140kmh wychodzi niecałe 7. Zbiornik jest duży więc nie trzeba często wjezdzac na stację
Przy oględzinach nie przejmuj się polamanymi plastikami po prawej stronie pod kierowca. Pod nimi jest akumulator i jest bardzo upierdliwy w wyjmowaniu :)
Kardan spisuje się świetnie, co jakoś czas sprawdzam poziom oleju i po robocie :)
Warto polować na sztukę z grzanymi manetkami.Wiele
  • Odpowiedz
@Stitch: informacja zaciagnieta z neta, możliwe że to tylko blackbird. A nadaje się on do takiej normalnej turystyki? Bo wydaje się najbardziej sportowy?
  • Odpowiedz