Wpis z mikrobloga

Złożyłem swojego lazaro elitary v3. Byłem sceptyczny do ramy 19" na wzrost 184 jednak po pierwszej przejazdzce okazało się że to był trafny wybór. Wiem ze z czasem będzie inaczej bo się przyzwyczaje do roweru i może wydać się inaczej niż dziś jednak myślę że będzie dobrze. Spotkała mnie wada w montażu roweru otóż zacisk hamulcowy był obrocony kilka razy i wężyk od płynu był skrecony. Po odkreceniu jest zgnieciony w miejscu skrecenia i nie da się go "wyprostować". Zobaczymy co na to sprzedawca ;)

Dzięki wszystkim z poprzednich wpisów którzy doradzili w wyborze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazrower #lazaro #rowery
ddk15 - Złożyłem swojego lazaro elitary v3. Byłem sceptyczny do ramy 19" na wzrost 18...

źródło: comment_jYL99toc6qGWH9g22cxBCKGjGPX26Fzz.jpg

Pobierz
  • 28
@ddk15: Dzięki za informacje. Jeżeli pozwolisz to pomęczę trochę. Jaki przebieg strzeliłeś? Siodło wygodne? Sądzisz, że po leśnych drogach i szutrach opona sobie poradzi?
Jak lazaro odniósł się do tej linki?
  • 2
@moczy_morda: przebieg nieduży sporadycznie wyjazd na miasto do pracy czy coś. Nie posiadam licznika więc nie powiem. Leśne drogi czy polne spoko się jedzie ale po piachu już średnio bo opony wąskie są i się zapadają. Kwestia linki rozwiązana praktycznie od ręki wysłali nowy przewód hamulcowy i zwrot kosztów wymiany
@Przedmidorrr: Mam 19" i póki co jest ok, jeździ się dobrze aczkolwiek znajomy powiedział, że większa rama by była OK chociaż wydaje mi się, że tłukł bym jajami o ramę i by była przyduża. Wg mnie 19" jest optymalnie.

Rower się nie psuje, jedynie co to podregulowałem linki od przerzutek ( ͡° ͜ʖ ͡°)