Wpis z mikrobloga

  • 1090
Wiecie co się #!$%@? kolega jechał autem i na pewnej stacji zobaczył LPG po 0,30zł to ten od razu nawijka i do pełna 30litrów, na dystrybutorze wyszło mu 9zł i co? Nie było problemów, zapłacił 9zł a jak wyjechał zmienili cenę na normalną, ktoś przy zamianie ceny się znacznie pomylił xD

#gownowpis #cebuladeals #fart
  • 93
  • Odpowiedz
@medevacs no niestety jak na polskie warunki to nie była promocja tylko pomyłka w druku etykiety. Nie miałem wyrzutów sumienia by wziąć 10 razy więcej papieru niż stanowiła w domyśle oferta, ponieważ błędną etykieta mnie do tego upoważnia.
Tak samo jak cena na cenniku LPG upoważnia do kupna w tej cenie.
Obowiązkiem konsumenta nie jest rozważanie czy sprzedawca stosuje ceny wspolmierne do rynkowej wartości produktów
  • Odpowiedz
@daaniel121: wiesz co się #!$%@?ło? Znalazłem kiedyś portfel, a w nim 500 zł. Portfel oddałem właścicielowi i powiedziałem, że pieniędzy w środku nie było, dał mi jeszcze 20 zł za znaleźne (karty itp.), nieźle co? Frajer się pomylił a ja sobie przyciąłem 520 zł, kulturka. Trzeba korzystać z cudzych pomyłek.
  • Odpowiedz
@prodigi: Tak #!$%@? bo w jakimkolwiek innym kraju ludzie widząc coś po mega atrakcyjnej cenie idą i płacą więcej, bo może gdzieś ktoś się pomylił. Weźcie się zabijcie jak tak wam doskwiera bycie Polakami
  • Odpowiedz
@LR300: Wyluzuj gosciu, wrzucilem jedynie smieszny obrazek na portal ze smiesznymi obrazkami, osobiscie nie rzucam sie na takie pomylki bo szkoda mi czasu i zdrowia by sie pozniej uzerac i wyjsc kilka dyszek na plus, a rozkminanie tego od strony moralnek to juz wiekszy temat.
  • Odpowiedz