Wpis z mikrobloga

Giulia Quadrifoglio jest w moich rękach przez najbliższe kilka dni. Być może niektórzy pamiętają, że jeździłem nią w jej pierwszy wieczór w Warszawie, ale teraz mam ją na dłużej i zdążę dobrze poznać w niej wszystko co trzeba. Macie pytania? Czekam. Spróbuje na nie odpowiedzieć w pełnym teście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#carburator #alfaromeo #alfaholicy #motoryzacja #carboners #samochody
macq2309 - Giulia Quadrifoglio jest w moich rękach przez najbliższe kilka dni. Być mo...

źródło: comment_UNRHGMPzq3MFZza7sbWlXh3xo8PyYOpK.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 0
@gwynebleid: jeździłem tez zwyczajna Giulia. Ma wiele wspólnego z Quadrifoglio jeśli chodzi o prowadzenie. Dla mnie genialny wóz. I wcale nie tak gorzej zrobiony niż niektóre BMW. Jest świetnie i zdecydowanie warto się zastanowić
  • Odpowiedz
@macq2309: och jestem przekonany ze prowadzi sie genialnie - mam giuliette.
chodzi mi o to czy jest to auto warte 150k. czy nawi dziala, czy klima dziala, czy wsteczne nie jest za male, czy wycieraczki dobrze zbieraja.
jestem sercem za sedanem, choc rozmiarowo bardzie pasowalby mi stelvio.jednak w tej cenie jest wiele dobrych samochodow. merce, volvo, audi (od biedy)
  • Odpowiedz
  • 1
@gwynebleid: No to tak - jest naprawdę świetnie pod tymi względami. Wyposażenia również nie brakuje (może poza paroma kwestiami bezpieczeństwa pasywnego). Jest naprawdę dopracowana i rzeczy które wymieniłeś, po prostu działają. Navi i media maja ładny interfejs, działa odrobine wolniej niż np mmi ale w żadnym stopniu nie jest to uciążliwe. Grafikę za to ma bardzo ładna. Lusterka itp wszystko spoko. Boczne za również fotochromatyczne. Z pierdół - szkoda ze
  • Odpowiedz
@macq2309: Jak sprawuje się system audio? Czy na autotostradzie potrafi zachowywać się jak sportowa limuzyna w razie potrzeby (długa trasa autostradą)? Czy w przypadku trybu z pełną kontrolą trakcji dźwięk wydechu jest nadal dobry?
  • Odpowiedz
  • 4
@Vitz: nie bardzo, ale zawsze mocno zwalniam :)
@skethoo: hmmm brak miejsca na drugi kubek ;) a jeśli chodzi o Q to przepiękny dźwięk dostępny dopiero w trybie Race. Wcześniej jest nieco przytłumiony.
@Helid: jest dobry ale nie tak głośny. Długa trasa myśle ze bez najmniejszego kłopotu ale do tego polecam automat bo o ile się orientuje ma nieco dłuższe przełożenie końcowe. Komort jazdy większy niż w Megane GT ;)
@BaKuMMz: da się latac bokiem. Palić gumiaka nie próbowałem i nie zamierzam
@MGfilms: taki jak nazwa tagu #carburator
@paprykarzszczecinski1: przerzutka może zostać na "2" - można zarówno ruszyć z miejsca
  • Odpowiedz