Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3663943/kobieta-poszukiwana-przez-policje-przejechana-przez-radiowoz-po-strzelaninie/
I właśnie do tego doprowadzi powszechny dostęp do broni. Policja nie będzie się pierdzielić, zastrzeli cię, nawet jeśli w ręku trzymasz portfel . A dla mnie to było morderstwo. Może to i była niebezpieczna wariatka, ale w ręku trzymała rewolwer, który ma 6 nabojów. Słychać było wystrzały, ona nie była już uzbrojona. Można ją było postrzelić w nogę i schwytać. Policja nie jest od wymierzania sprawiedliwości.

#niepopularnaopinia #bron
xandra - http://www.wykop.pl/link/3663943/kobieta-poszukiwana-przez-policje-przejecha...

źródło: comment_a9DLfcJ0tVfGWS0YZOGeobcUOzKBEbVK.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
heh... w sumie aż sobie wyobraziłem całą tę sytuację.
Jedzie dwóch policjantów radiowozem.
- Hej John, ile razy wystrzeliła z tego rewolweru, który ma w ręce, 5 razy czy 6?
- Wydaje mi się, że 6 Matt.
- To spoko, chodźmy postrzelać jej w nogi i tak nie ma amunicji xD
- Doskonale John. Ty to masz zawsze świetne pomysły xD
  • Odpowiedz
Można ją było postrzelić w nogę i schwytać. Policja nie jest od wymierzania sprawiedliwości.


Za każdym #!$%@? razem mnie ten tekst bawi. Postrzały w nogę też często bywają śmiertelne, do tego ciężej trafić w nogę niż w centrum ciała. Nie ma czegoś takiego jak strzelanie by obezwładnić, jeśli już otwierany jest ogień liczysz się z tym, że ktoś umrze. A tak w ogóle serio w sytuacji bojowej chcesz by liczyli strzały? Rewolwery
  • Odpowiedz
@xandra: a brak dostępu do broni prowadzi do braku obrony w razie gwałtu... a nie wiem, przecież po prostu zadzwonisz na policję
( ͡ ͜ʖ ͡)

wstyd żeby kobieta taki los gotowała innym kobietom.
  • Odpowiedz
@AceDM: Paweł Bosky kiedyś groził ludziom czarnoprochowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to #!$%@?, niebezpiecznie jest dać mu nawet wafelka, bez broni też groził warszawiakom
  • Odpowiedz
  • 0
@xandra jestem przeciwnikiem powszechnego dostępu, ale uważam, że nie masz racji w tym przypadku. Osoba stwarzala realne zagrożenie i była nieprzewidywalna, więc policja wykonała swoją robotę prawidłowo.
@adgebworthy nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@xandra unieszkodliwili ja w sposób budzący wątpliwości, ale na pewno nie rażąco naruszający etykę. Czy mogli zrobić to inaczej? Pewnie tak, ale pamiętaj, że w takich sytuacjach, jeśli do ciebie strzelają (a ona strzelala ewidentnie w stronę radiowozu) człowiek ma prawo wykonać taką obronę jaka wydaje mu się (często intuicyjnie) najbardziej odpowiednia. Gdyby była uzbrojona, ale nie strzelala, to może inaczej bym widzial te sytuację
  • Odpowiedz