Wpis z mikrobloga

#bojowkawindowsphone
Po zabiciu #lumia920 która okazała się być mega pancerna - święć Panie, przyszła kolej na nowy model. Tak też w moje niezdarne ręce wpadła #lumia950 xl i teraz mam mały problem z radiem samochodowym w #renault master. Radio - te z wyświetlaczem na głównym panelu, 2xusb, mini jack (chyba wiadomo o które chodzi), z 950 działa dobrze jako zestaw głośnomówiący. Problemem jest tylko to, że 920 informowała o nowych wiadomościach dźwiękiem z głośników a 950 tego nie robi :(
Czy da się to jakoś ustawić?
  • 4
@sodomek: wybacz, że nie pomogę, ale pobajaj mi trochę o tej 950xl, jak to baterię trzyma, trzy plusy i trzy minusy w stosunku do 920, bo ja z moją 650 już nie wytrzymuję, a 925 bardzo sobie chwaliłem.
@zolwixx: 920 skradła moje serce w pół sekundy czego 950 nigdy nie osiągnie. Z lepszych rzeczy w 950 to chyba lepszy wyświetlacz, ten w 920 też był bardzo dobry ale nowy model ma chyba lepszą czerń. W zasadzie to rewelacyjną czerń. 950 jest znacznie głośniejsza tyle że dźwięk jest płytki, bardzo brakuje jej subwoofera, no i głośnik jest w lepszym miejscu bo przy aparacie a nie jak w 920 przy wejściu
@sodomek: 920 była na WP8.1? Pod kilkoma względami 8.1 był lepszy od WM10. Mi np. w 10 brakuje czytania przychodzących SMS przez BT. W 8.1 działa to pięknie (słownie można czytać/odrzucić/oddzwonić). Na 10 za to pięknie zagłusza rozmowę jak przyjdzie SMS i jego dźwięk nakłada się na rozmówcę.