Wpis z mikrobloga

Mirasy potrzebuje jakiegos planu treningowego. Kiedys troche podnosilem zlom, ale ze wzgledow zyciowych nie mialem jak tego robic regularnie.
Waze 90-93kg
Na te chwile zakladam 2 opcje.
Wrocic do starej wagi(ponad 100) i i dalej leciec w sile, albo walnac redukcje z tluszczyku troche i wlecic na wage ok 80-83 kg, ale nie chcialbym za duzo stracic silowo redukcja. Co o tym myslicie? Jakas szczegolna dieta odpada przynajmniej do maja, wiec wydaje mi sie ze zredukowac bedzie prosciej, a potem jakies masa -> redukcja mozna robic sobie.
#silownia
  • 3
@marcinmosakowski: Wiesz, przy 102 kg wygladalo to lepiej, ale strasznie "zbity" bylem. Ale to co mowisz brzmi sensownie, tylko jakis plan by mi sie przydal. Dzis lub jutro wyczaje jakas silke dobra i zakupie karnety, tylko kwestia czy musze szukac takiej gdzie masz rozne urzadzonka jak rowerki itd. czy starczy bieganie i ew. gra w gale.
Wiec tu plan dokladny mile widziany.
@NexciaK:


Jestem obecnie na diecie keto (a nawet wczesniej jak bylem na zbilansowanej redukcji) nie używałem żadnych bieżni, rowerków itp. Wystarcza mi siłowe podnoszenie ciężarów (jestem na 5x5).
U mnie waga startowa do keto to 130kg. dieta 3200kcal siłowna 2x w tygodniu, do tego treningi futbolowe 3x w tygodniu. Makro T 75% B 23% W 2%. Miesiąc i obecna waga 119kg. Oprócz biegania na treningach zero cardio.

Planu treningowego i zywieniowego