Wpis z mikrobloga

@Maxxtom: Latios jest spoko jak na rangę w której grasz, później, jak będziesz grał z Deoxysami, będziesz musiał wyciągnąć go z decka, bo przeciwnicy bezlitośnie go wykorzystują i grasz 5 vs 6, czyli 3 vs 4, co nie daje praktycznie żadnych szans.

Włożyłbym do decka Mew na pewno, tym bardziej jak go masz clvlowanego. Jestem jego fanem, nawet po tym "dark energy" nerfie, jest super counterem na bardzo dużo jednostek, wysyłam
  • Odpowiedz
@Maxxtom: Ooo. Mam range o 1 pkt wyżej niż Ty( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój skład to 3 Reuniclusy (1 - CL1), Ho-oh (CL1 lvl5), 2x Vibrava z możliwością ewolucji

Vibrawy są spoko, bo blokują ruch przeciwnika i wystawiam je na poksy które mają co drugi atak miss (supersonic i taki wróg jest kaleką) lub Soar / Ghost type. Jak się uda kogoś nimi zabić to są spoko
  • Odpowiedz
@Dryblas: już gram z Deoxysami i już mi biją tego Latiosa, ale w sumie i tak jest dosyć mocny i więcej razy mi pomógł niż przeszkodził. No ale myślę o zmianie na coś innego, bo później brakuje jednak figurek.

Mew ma słabe ataki ale na gwiazdki jest dobry, więc pewnie go wsadze.

Na vibrave nie ma co się nabierać, jest fajna, bo spowalnia przeciwnika. Jak był dragon cup to miałem nawet
  • Odpowiedz
@Maxxtom: Dragonair po magnetic stormie może się wyleczyć, a dragonite po ewolucji ma +1 MP, więc nie ma tragedii.
Ja Reuniclusami się bronię, bo o wiele łatwiej wyłamać się z formacji i kimś z MP3 wlecieć im na punkt, niż lecieć dwoma gośćmi obok siebie MP2.
  • Odpowiedz
@magral: brakuje mi jakiegoś dobrego poka z 2mp który miałby co najmniej 100 ataku. Mam 3000 materiałów i mógłbym kupić np tego Deoxysa z 130 ataku, ale za 4000 materiałów są jeszcze lepsze poki np. Rhyperior. Co o tym sądzisz @Dryblas wymieniałeś już materiały?
  • Odpowiedz
@Maxxtom: Ja ostatecznie pójdę w kierunku deoxysów. Mam tego defensywnego + plate dla nich.
Daleka droga przede mną.

Trochę offtop ale zapytam. Czy zauważyliście, że im więcej gemów macie tym łatwiej one wpadają w daily?
  • Odpowiedz
Co o tym sądzisz @Dryblas wymieniałeś już materiały?


@Maxxtom: Tak, jednego Reuni dokupiłem, żeby mieć trzy. Poza tym nic, ale zbieram znowu na jakiegoś EXa.

Ja ostatecznie pójdę w kierunku deoxysów.


@magral: Wstrzymaj się z wydawaniem materiału na nie, bo nie wiadomo jak bardzo powszechne będą counterujące je dark decki.
  • Odpowiedz
@bombelaz: jedyna strona na jaką wchodzę to https://www.reddit.com/r/pokemonduel/ a wszystko rozkminiam sam :) Możesz wrzucić swój deck tak jak ja, to ktoś ci doradzi jeśli nie wiesz czy twój deck jest dobry. Ale już teraz mogę ci powiedzieć, że nie ma decku idealnego. Ja już nie raz rozwalałem kogoś, kto miał wydawać by się mogło lepszy deck, ale też inni z gorszym deckiem rozwalali mnie. Ja chyba większość walk wygrywałem mając
  • Odpowiedz
@Maxxtom Dzieki. No wlasnie brakuje mi poka 3MP ale mam 2x hurdle i goal block wiec daje rade. Co racja to racja, mozna rozwalic prowizorycznie silniejszego przeciwnika ze slabszymi pokami na reku. Rzadko kiedy leca mi EX ze skrzynek, mam jakiegos pecha.
  • Odpowiedz