Wpis z mikrobloga

Kolekcja kapselków... Póki co 621 - bez dubli, tylko te wypite przeze mnie. Nawet teraz przy odsiewaniu dubli (z piw, których wydawało mi się, że mogę nie mieć kaplsa), odpadło ponad 100. Zbieractwo "zmusza mnie" do picia pełnej palety... Stąd też Tyskie, Harnasie, Okocimie itd.

Ktoś z #krakow ma do polecania sklep z piwkami, gdzie jest dużo różnych browarów (koncernowe też)? Bo częstym problemem jest, że polskie browary craftowe mają tylko jeden kapsel na wszystkie rodzaje sprzedawanych piw.


#piwo #chwalesie #birofilia
metaxy - Kolekcja kapselków... Póki co 621 - bez dubli, tylko te wypite przeze mnie. ...

źródło: comment_JQk6cbcg3bdLxTxiPQAYxOLPXh5pR95m.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metaxy: mam tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°). teraz tatra ma promocję i od razu wygrany kapsel się trafił, więc nie ma opcji, że go wymienię na piwo, bo dla mnie to rarytas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@I-__-I: Tak robiłem na początku ale teraz coraz rzadziej bo ciężko... i jest dokładnie tak jak mówisz. Ogólnie ze wszystkim jak tu piszesz się zgadzam , co do otwierania jedynie nei bo dobry otwieracz nie niszczy :) ja mam taki który dodatkowo liczy każde otwarte przeze mnie piwko :D
  • Odpowiedz
@metaxy: Zbieractwo "zmusza mnie" do picia pełnej palety...
No współczuję w takim razie , ale ja z innej beczki - ułóż kapsle w kolejności od tego , które najbardziej Ci smakowało , do tego , które smakowało Ci mniej. Wiem , że nie będzie to obiektywne, bo na smak piwa składa się wiele rzeczy, a w szczególności ilość przejechanych kilometrów, ale może masz jakiegoś faworyta? Jak jeszcze piłem piwo (
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@baku odpada taki system. Jest ich za dużo, taki układ służy temu, żeby łatwiej było mi znaleźć czy dany kapsel już mam.
  • Odpowiedz