Wpis z mikrobloga

Kolekcja kapselków... Póki co 621 - bez dubli, tylko te wypite przeze mnie. Nawet teraz przy odsiewaniu dubli (z piw, których wydawało mi się, że mogę nie mieć kaplsa), odpadło ponad 100. Zbieractwo "zmusza mnie" do picia pełnej palety... Stąd też Tyskie, Harnasie, Okocimie itd.

Ktoś z #krakow ma do polecania sklep z piwkami, gdzie jest dużo różnych browarów (koncernowe też)? Bo częstym problemem jest, że polskie browary craftowe mają tylko jeden kapsel na wszystkie rodzaje sprzedawanych piw.


#piwo #chwalesie #birofilia
metaxy - Kolekcja kapselków... Póki co 621 - bez dubli, tylko te wypite przeze mnie. ...

źródło: comment_JQk6cbcg3bdLxTxiPQAYxOLPXh5pR95m.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
ale na rowerze nie pijasz piwka?( ͡º ͜ʖ͡º)


@anamakota: Nope, ale jak widać jedno i drugie nie stoi w sprzeczności. Dodatkowo jedno piwko dość dobrze nawadnia.
  • Odpowiedz
@metaxy: a myślałem, że jestem sam ( ͡° ͜ʖ ͡°). od 2006 zacząłem. nie układam tego zbytnio, a i kolekcja nie jest spora. trochę 'dziewic' (pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ze dwa klasery pełne i ze 150 kapsli luzem. ale widząc Twoje czy mirka @zwykly_login to muszę się schować ze swoimi kapslami. też lubię kupić piwko z kapslem, którego nie mam
  • Odpowiedz