Wpis z mikrobloga

Epizod 14

Zaginione pamiętniki #2

[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ] [ #ashgrey ]

Notatka od autora: Pliczek z moimi notatkami dotyczącymi moich kolejnych 2 odcinków, nieopacznie usunąłem (brawo ja XD) więc muszę was zadowolić kolażem zdjęć i krótkim streszczeniem. Kolejny odcinek już po staremu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ash podróżując na Wyspy Cinnabarowe rozmyśla nad swymi przygodami:

Fotka 1
- Uczestniczył w bitwie pomiędzy dwoma nieoficjalnymi Salami typów walczących o licencję. Przez te zamieszki, miasto nie było przychylne wszelkim Trenerom Pokemon. Sprawę rozwiązała delegatka z Ligii Pokemon - Siostra Joy, która nakazała współpracę pomiędzy zwaśnionymi stronami bo inaczej miasto nie będzie miało żadnej Sali

- Pomógł babci zielarce i jej wnuczce, w ewolucji Parasa w Parasecta

- Napotkany fotograf, sfotografował Pikacza, i wykonał nadruki drużyny na Karcie Trenerskiej

- Jako, że Ash nie miał w swojej drużynie Bulbasaura, nie mógł wejść do bronionego ostępu przydrożnego lasu

Fotka 2
- Ash musiał pokonać Zespół R w konkursie piękności, by Misty biorąca w nim udział, wygrała zestaw lalek. W ramach podzięki otrzymał jedną z nich

- Odwiedził też Świetlicę Pokemon. Okazała się ona zasadzką innego Zespołu R w składzie Bruce'a i Cassidy. Jednak szybko posmakowali Ataku Piorunem od Pikacza

- Jak głosi stare przysłowie z Kanto: "przed wyruszeniem w fabułę, należy spotkać Garego". Ash po wymienieniu uszczypliwości wsiadł na pokład statku, który zawiózł go na Wyspy Cinnabarowe

- Mam na imię Butch!!
mfek00 - Epizod 14

Zaginione pamiętniki #2

[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ ...

źródło: comment_K1mtJJlccDE2dqYoktfLAP1YqnzJkevp.jpg

Pobierz
  • 2