Wpis z mikrobloga

Nóż się w kieszeni otwiera.

Patotata pobił swoje ośmiomiesięczne dziecko, które wskutek pobicia kilka dni spędziło w szpitalu. Dyrektor szpitala nie poinformował odpowiednich służb o zajściu (mimo ewidentnych śladów na ciele ofiary), a jedynie Sąd Rodzinny (chyba na TVNie). Nie trzeba było długo czekać na powrót Rocky'ego - dwa miesiące później dał kolejny popis, po którym dziewczynka ma

porażenie czterokończynowe i już pewnie nigdy nie będzie chodziła, straciła wzrok i jest opóźniona w rozwoju


Ja k---a p------ę. Tak jak nie przepadam jakoś szczególnie za dziećmi, tak zawsze mierzwi mnie p-----c wobec bezbronnych. Nie rozumiem jak można tak zniszczyć życie własnemu dziecku (a przy okazji i sobie). Dla normalnego rodzica ogromną wartością jest zdrowie dziecka, chucha na nie i dmucha, a znajdzie się taki patus, który podniesie pięść na kruchego człowieka wielkości jaśka do spania.

Na zdjęciu "rodzice", czyli ta, która nogi rozłożyła i ten, który trafił gdzie trzeba - bo na tym chyba ich rodzicielska rola się skończyła.

#podludzie #dzieci #patologiazewsi #patologia #s---------x
Aerials - Nóż się w kieszeni otwiera.

Patotata pobił swoje ośmiomiesięczne dziecko...

źródło: comment_5sIzqMawxWWPtQ9ZbSUkU2NCrgSloPYs.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerials:
A gdzie była matka, nie starała się bronić swojego dziecka?
Ach tak, zapomniałem, #logikarozowychpaskow. Pewnie jeszcze się cieszyła, że jej Seba taki konkretny i zaradny, po męsku i szybko uciszył ryczącego bachora, a nie jak jakaś p---a przytulał czy kołysał. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@eszetowsky
@Futrzasty niestety na eNce przeważnie nawet na spacerach jest bardzo dużo grup, żeby izolować różne przypadki.
Chociaż strażnicy mają b--ń i przy awanturze między więźniami mogą do nich strzelać .
  • Odpowiedz
Nie doszukuj się winy tam gdzie jej nie ma. Winne są tylko i wyłącznie dwa patusy, które skatowały swoje dziecko.


@jamnig: Piękne usprawiedliwienie ludzkiej znieczulicy, no brawo. Za pobicie odpowiada ojciec dziecka, zero usprawiedliwienia dla niego - i tu się zgadzam. Ale o tym, że człowiek ten wykazuje zachowania patologiczne, jest nieodpowiedzialny, zażywa a-----l i n-------i, jest agresywny w stosunku do bliskich, wiedziało - jak się okazało - całkiem sporo
  • Odpowiedz
@Aerials: ja jeszcze jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować jak się sebiksy po mordach biją. natomiast nie bardzo rozumiem jak bardzo z------m człowiekiem trzeba być, żeby znęcać się nad kimś kto się nawet obronić nie może. do sztumu z nim

albo lepiej, zutylizować te patologiczne geny, jego i jej
  • Odpowiedz
dojadą go w więzieniu, będzie j----y w dupala codziennie. Niech zdycha ( ͡ ͜ʖ ͡)

@eszetowsky: Czy do więzień chodzą sami homoseksualiści? Bo nie wierzę, żeby heteroseksualy mężczyzna z braku kobiety nagle zaczął pałać chęcią do innych mężczyzn
  • Odpowiedz
@janusz002: Beka z ciebie, januszu polityki, już nawet nie można nic złego napisać o pisie, bo się fanatycy odzywają i wyzywają od chorych psychicznie xD Nie martw się, peło i nowoczesną od zawsze gardziłam najbardziej.
  • Odpowiedz