Wpis z mikrobloga

siema mireczki
od razu piszę, że to nie jest #rozdajo , a pytanie odnośnie. Już wyjąsniam o co chodzi.
Mam starego laptopa, dokładnie ten model: [http://laptopy.benchmark.pl/test-laptopa/lenovo-ideapad-y550p-59-036405-led.html](http://laptopy.benchmark.pl/test-laptopa/lenovo-ideapad-y550p-59-036405-led.html), jako że zakupiłem niedawno PC, a owy laptop nie jest mi dłużej potrzebny chciałbym go oddać w dobre ręce. Nie mam żadnego znajomego, któremu mógł by się on przydać więc pomyślałem o Was mireczki. Jednak nie chciałbym żeby trafił on do jakieś sebixa, czy trafił po prostu na handel. Macie może jakiś magiczny sposób eliminacji takich osób podczas rozdajo?

Co do laptopa to napiszę jeszcze, że wszystko działa, ale warto by go było odkurzyć w środku i wymienić pastę termoprzewodzącą oraz zakupić sobie jakiś dysk twardy, gdyż ja mój wyciągnąłem.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ptrhobson: niestety mirkorandom nie ma opcji filtruj po IQ, ilosci gownowpisow itd... Wiec nie ma opcji, chyba ze bedziesz recznie kazdego weryfikowal i sprawdzal, co jest glupota. Albo zdajesz sie na mirkorandom.
Albo robisz jakis pseudo konkurs na obrazek, powod przygarniecia lapka itp
  • Odpowiedz
@ptrhobson Zawsze miło jak wpadnie jakaś gra, wtedy rzucam je na giwaleje na kanały na Twitchu które oglądam :)
Lapa miałem ale został sprzedany jednej mirabelce, w założeniu na rower, w praktyce wyszło na trudną sytuację finansową :)
A tak to gram u różowego w Heroesy na Hot Seats ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ptrhobson: mi przy się przydał do projektów. Aktualnie buduję sobie maszynkę. Jak coś to mógłbym spylic części, które już mam i dorzucić ten hajs do paczki do fundacji jednego z mireczków :) No i maszyna byłaby gotowa i gwarantuję, że by pracowała a nie kurzyła się :) Dysk i pastę mam :)
  • Odpowiedz
@ptrhobson: To ewentualną weryfikację polecam zrobić np. przez zdjęcie dysku + login z wykopu. Przynajmniej masz jakaś małą szansę, że może ktoś dysk chociaż sobie wsadzi. Pasta to grosze, gorzej z jej wymianą dla laika więc warto by było żeby dana osoba wyjaśniła jak i kiedy to zrobi. I wtedy jakoś to potem zweryfikować i jak da ciała to lincz na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja dysku nie mam, ale chętnie dokupię jeśli wygrałem i będzie upgrade sprzętu dla różowego ( ͡ ͜ʖ ͡) mogę podrzucić za to fotkę jej obecnego sprzętu, bo ten rzęch to najhorsza z curek

@ptrhobson:
  • Odpowiedz
@ptrhobson: Przydał by się dla Babci która uczy się podstaw obsługi komputera. Co do dysku to mam na stanie, pastę też to nie będzie problemu :) mogę pokryć koszty paczkomatu.
  • Odpowiedz