Wpis z mikrobloga

@marqustd No niestety nie jest to urban legend. Ciekawskim tylko powiem, że są grupy na fb, które zrzeszają dzieci, które się w to bawią i "opiekunów". #potwierdzoneinfo Ogolnie to patologia bardzo i radzę uważać bo nigdy nie wiecie czy ktoś z waszych znajomych w to nie gra.
  • Odpowiedz
@marqustd jaki dowód? Rozmów kogoś z mojej bliskiej rodziny z dziećmi, które się w to bawią Ci nie wstawię bo to naruszenie tajemnicy korespondencji. Jak będziesz chciał to znajdziesz, gwarantuję, że to nie bait.
  • Odpowiedz
@marqustd: to chciałem zobaczyć.

możesz powiedziec normalnie jaka to grupa


@Mruvek: to chyba nie jest jakaś jedna grupa. Z tego co widzę, to raczej tag na FB / TT. Zresztą przejrzyj linki wyżej. Dzieciak pisze pod takim tagiem, że szuka wrażeń a potem na priv już ktoś do niego pisze (opiekun/kurator).
Tak to moim zdaniem wygląda, ale mogę się mylić.
Może to w ogóle nie być scentralizowane wokół jednej grupy,
  • Odpowiedz
@marqustd
@hypation

Dowodu Wam nie dam, bo nie będę lapał dziewczyn za ręce i robił im zdjęcia. Ale musicie zaufać anonimowemu mirkowi, którego bliska osoba pracuje w szkole i od 2 tygodni mają problem z wielorybem. Sam bym nie wierzył, jak w bajki o słoneczku, ale się przekonałem. Na szczęscie rodzice i szkoła zareagowały stosunkowo wcześnie, ale pewnie blizny będą do końca życia.
  • Odpowiedz
Dowodu Wam nie dam


@Ostatni-zbieracz-prondu: dziękuje za wiadomość, zapisuje twoje wypociny w folderze "foliarz", BTW znajdujesz się tam pomiędzy takimi tuzami wykopu jak goaskalice (ten od pręta w silniku samolotu, przejawiał on również niezdrowy popęd w stosunku do młodych dziewczynek, a wszyscy i tak wiedzieli że to mitoman, narkoman, foliarz i typowy #!$%@? ułom) oraz samiec alfa, możesz go nie znać, któż by chciał, typowy neurotyczny zjeb prosto z odmętów choroby
  • Odpowiedz
@Ostatni-zbieracz-prondu: raczej nie insynuuje ci pedofilii, ot pochwalil sie lista jakis zuczkow. Zwykly wykopek ktory zaraz po twojej odpowiedzi na pytanie ktora godzina, wyskoczy z pytaniem czy masz na to dowod. Ostatnimi czasy sporo tu takich sie narobilo, pewnie to konsekwencja bajtow, gownowpisow, bzdur na glownej (vide starozytne cywilizacje i spolkowanie z kosmitami) itd itd.

Nawet jesli napiszesz na mirko ze dzis rano w drodze do pracy nafajdal na ciebie golab,
  • Odpowiedz