Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałam tylko powiedzieć wszystkim ludziom z #depresja #fobiaspoleczna i tym, którzy czują #przegryw , że wszystko się może zmienić. Wizyta u psychiatry, dobrze dobrane leki i terapią potrafią zdziałać cuda () Niczego się nie bójcie, bo jak zaczniecie walkę, to może być już tylko lepiej () Nie bójcie się powiedzieć rodzinie, oni pohejtują, ale się pogodzą z tym ostatecznie, a jak nie, to wy nauczycie się sobie z tym radzić na tyle, żeby się tym nie przejmować.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
  • Odpowiedz
niewiem: dzięki () wprawdzie o mojej walce nikt nic nie wie, nie lubię nikogo zadręczać, a poza tym i tak nikt albo nie uwierzy (no bo przecież jestem takim uśmiechniętym chłopcem), albo powie, żebym wyszedł pobiegać. jest #!$%@?, póki co stabilnie ʕʔ

Zaakceptował: NowyJa
  • Odpowiedz
#fobiasrobia #depresjasrepresja

Krok pierwszy to powiedzieć sobie "to nie moja wina". Bo to akurat prawda. Świat został stworzony przez #!$%@?łego sadystę z jedynym tylko celem: żeby #!$%@?ć przyzwoitym ludziom. Jak sobie to uświadomisz to reszta już jest łatwa.
  • Odpowiedz