Wpis z mikrobloga

Pisałem o tym ostatnio dzień przed akcją i dużo osób stwierdziło, że chętnie by się dołączyło, jakby wiedzieli wcześniej.

Społeczność Szpunt i Beczka (pod opiekną o. Dominikanów w #krakow ) kolejny raz organizują akcję "Ciacho za ciacho", polegającą na sprzedaży domowych wiepków i książek (Bardzooo tanio).
Zebrane pieniądze idą na cale charytatywne.

Polecam gorąco, bo można wyłapać prawdziwe perełki do czytania w super cenach, kupić komuś prezent lub zjeść pyszny deser i zapłacić za to "co łaska".
Oczywiście można pomóc w zbiórce - oddaać zalegające ksiązki pokryte kurzem, albo przynieść swój specjał cukierniczy i zwiększyć kapitał dla przyszłej "Arki" (domy dla niepełnosprawnych)

Szczegóły na fb:
https://www.facebook.com/events/1301883976571387/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22263%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

Akcja trwa 26 marca (niedziela), im szybciej przyjdziecie tym lepiej!

#charytatywnie #ksiazki #czytajzwykopem #cebuladeals (ostatnio się obłowiłem kilkunastoma super książkami za 50 zł) #kosciol
  • 1
Ostatnio wyłapałem Dukaja, Wellsa, brakujący mi to opowiadań o Wiedźminie z wydania Polityki i jeszcze parę innych książek po taniości ()