Wpis z mikrobloga

@sha4ky plastik na szczescie za niewielkie pieniadze mozna wymienic na ladne czarne porowate drewno, a ekran standardowy wyglada slabo, command robi lepsze wrazenie bo jest prawilnej jakości, ale do E klasy sie nie umywa
  • Odpowiedz
@sha4ky: Sugerując się tym zdjęciem to imo całkiem spoko to wygląda. Nie widzę tu niczego co by jakoś specjalnie drażniło oko.
Jak już miałbym się czepiać na siłę to może tego pokrętła z lewej obok kierownicy. Przypomina gałki z plastikowozów z lat 80ych ;)
  • Odpowiedz
@FuriousViking: No wadliwy. A wada powstała na etapie projektowania. Mercedes już chyba sam nie wie czy chce ze swoimi produktami celować w emerytów i taksówkarzy czy może do ludzi młodych i w efekcie wyszło bezkształtne i pokraczne nie wiadomo co. Ogólnie idea małych sedanów jest dla mnie niezrozumiała, ale porównując z BMW 1 i Audi A3 sedan, to Merc wypada najgorzej. Oczywiście każdy ma swoje preferencje i jestem świadomy, że
  • Odpowiedz
@poczekaj: To było ironicznie kolego, bo napisalem ze mi NIE skrzypia zadne plastiki, a CLA ma w srodku to samo wlozone co C klasa i z tych samych materialow. Mercedes nie ma problemu z celowaniem w klienta bo celuje od lat w tych samych klientow a wyniki sprzedazy pokazuja, ze celuje dobrze. Nie ma sensu sie rozwodzic czy lepszy jest merc czy BMW czy Audi, bo kazda z tych marek
  • Odpowiedz
@FuriousViking: Najgorzej wypada pod względem tego jakie subiektywne wrażenie na mnie wywiera na pierwszy rzut oka. Każdy mały sedan jest pokraczny, a moim zdaniem mercedes najbardziej z nich wszystkich. Do tego ramka ekranu od navi ma prawie taką samą powierzchnię jak sam ekran. Moim zdaniem mogli zrobić to lepiej. Może komuś to się podoba, ale mi nie musi.

Nie jestem fanboyem żadnej marki, co najwyżej antyfanem motoryzacji japońskiej i amerykańskiej.
  • Odpowiedz
@poczekaj: A no to trzeba było napisać od razu o swoim osobistym zdaniu, zamiast pisać ogólnie, że Mercedes jest najgorszy z niemieckiej trójki co zabrzmiało jak jakiś fakt motoryzacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tobie nie musi się podobać, ale tak wlasnie jak pisałem wczesniej, spodoba się komus innemu i Mercedes nie ma z tym najmniejszego problemu. Co do ramki nawigacji to przecież w C klasie jest
  • Odpowiedz
@FuriousViking: Powyżej załączyłem zdjęcie ramki navi w A klasie. Nie nazwałbym jej niewielką. Ostrożny byłbym też ze stwierdzeniami że tak wyglądająca nawigacja się nabywcom podoba. Może jednak jest tak, że ogólnie dostrzegają zalety samochodu i trafia on w ich gusta, a kupują pomimo żałośnie wyglądającej nawigacji. No nie oszukujmy się, bo raczej stwierdzenie że na załączonym przeze mnie obrazku ramka nie komponuje się z resztą wnętrza nie jest subiektywne. Wiem
  • Odpowiedz
Wiem też, że navi występują z dwiema grubościami ramki.


@poczekaj: Dokładnie. Co do reszty to tak samo można dywagować czy użytkownikom BMW podoba się wygląd kokpitu czy akceptuja jego żałosny wygląd dostrzegając inne zalety samochodów. To zwyczajnie kwestia gustów osobistych. Fakt jest taki, że klienci kupują nowe Mercedesy z "żałosnymi nawigacjami", a to liczy się dla producenta w ostateczności.
  • Odpowiedz