Wpis z mikrobloga

Który z kolorów wam się najbardziej podoba?
https://www.youtube.com/watch?v=ZEGz2_-N8aM&
Zastanawiam się nad nim (dla rózowej).
Silnik 182 KM ma realnie ok 7,5 sek 0-100 (testy na YT i sam testowałem) i to zarówno w manualu i automacie.
Niby stosunkowo droga jak na kompakta, za ok 105 tys. ale dobry silnik i praktycznie wszystkie systemy bezpieczeństwa, łącznie z radarami wykrywającymi nadjeżdżajace auta z boku, aktywne tempomaty, wykrywanie znaków, martwe pola, kamera 180 st. itd.

#honda #civic #samochody #motoryzacja
źródło: comment_6WEJh1HBy4xiYRlQ0Et2qOXhQ8b7GsBl.jpg
  • 19
z radarami wykrywającymi nadjeżdżajace auta z boku, aktywne tempomaty, wykrywanie znaków, martwe pola


@26_29: sprawdzałeś czy to faktycznie działa? Jakiś czas temu bawiłem się podobnymi rzeczami w nowym Mondeo i działało to gorzej niż lepiej, równie dobrze by mogło tego nie być a nawet byłoby lepiej bo by nie denerwowało fałszywymi informacjami. Może w Hondzie działa to lepiej.

Co do kolorów to czerwony, niebieski albo szary ( ͡° ͜ʖ
@AdNoctum: biała perła też może być ładna, biel to niekoniecznie najtańsza biel z biedafirmówki. Koni może będzie tyle samo ale i tak będzie najszybsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw czemu nie czerwony? To nie Type R ale imo do takich rzeczy i tak pasuje.

No ale ja chciałem kupić żółte Megane RS bo było najładniejsze więc nie wpisuję się we wszechobecny kult szaroczernionijakości ( ͡° ͜
@xetrov: To nie było nic osobistego, po prostu do mało którego samochodu pasuje kolor czerwony, w tym wypadku jest brzydki, cóż ja poradzę, że nawet 90% ubrań mam czarnych. O to samo mi chodziło z kolorem białym, jest lipny na większości aut, nie mam problemu że często to jest kolor najtańszy. Obczaiłem na necie tę megankę w kolorze żółtym i daje radę.
@AdNoctum: ostatnio widziałem czerwoną Type R i tam nawet to pasowało pomimo że sam bym takiego samochodu nie kupił bo to nie mój klimat.

Biały niekoniecznie jest najtańszy, zwykla biel może i tak ale są różne rodzaje. Sam też przymierzałem się do białej Monaco GP tylko nie znalazłem takiej z V6 więc mam granatową.
@AdNoctum: nissanowskie 3.5 V6 to obok francuskich 2.0T i 3.0 V6 chyba jedne z pancerniejszych silników (miałem wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) więc tu akurat niczego się nie bałem.

Co do samych francuzów - to mój piąty (a teraz mam dwa) więc trochę już je znam i bardzo bym chciał żeby mi się wszystko psuło jak one, a zwłaszcza ta Laguna.
@AdNoctum: niestety to już prawdopodobnie ostatni odkąd poszli w downsizing i nie bardzo mam na co zmienić, chyba po prostu będzie trzeba odżałować, podnieść sporo budżet i iść w Lexusa. Ciężko zrezygnować z sześciu (czy więcej) cylindrów.

Z drugiej strony to nowe 1.8T R4 (na razie tylko Alpine ale szybko trafi do Renault) budzi pewne nadzieje przynajmniej nie jako coś do głównego samochodu a do drugiego no ale zobaczymy czy to
@AdNoctum: poza z tym powodzeniem to bez przesady, jak były nowe to jeszcze mnie nie było na nią stać a jak już mogłem ją kupić to przestali produkować wersje z V6 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatecznie wyszła mnie niewiele ponad 50k (plus jakieś pierdoły typu opony 6k, ubezpieczenie 3k, itp.) i przez ostatnie dwa lata to mój najtańszy samochód - tylko leję benzynę (10l/100km), zmieniam olej i