Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Potrzebuje pomocy z autem. Mianowicie dysponuje fiatem Palio weekend ktory sluzyl mi pewnie przez 10 lat. Mam do niego wielki sentyment. To w nim podejmowałem proby stania się mezczyzna, jak i inne takie. Tyle sie tez nim najezdzilem, ze czulem go jak wlasnego penisa. Nawet teraz jeżdżąc honda boje sie niektóre zakręty brac tak jak paliokiem, ale do rzeczy...
W palioku zardzewiala podloga i nie mam tez przegladu, musze wyrejestrowac samochód i go pożegnać. Dzisiaj jeden jegomość mnie obraził i zaproponowal 400zl w sytuacji gdy za sama skrzynie biegów bez robocizny zaplacilem 700. Inny chce 700 za caly samochod.
I tak teraz myślę nad jakąś zbiórka, bo chętnie bym przywalił w mur albo wjechal autem do odry np za 1000 zl. Albo rozwalil w aucie achtunga w srodku.
Macie jakieś pomysły jak spieniezyc dobre auto?

#motoryzacja
#trudnesprawy
#fiat
#palio
#dupczyng
  • 9
@tom1988: to może jak Ci tak szkoda i tyle kasy włożyłeś, to warto wspawać nową podłogę? Jakiś Mietek Ci to w stodole tanio wyspawa. Ewentualnie sam, jak znasz podstawy i masz gdzie.
@rzeznia22 i tak trudna sprawa. Po znajomosci sama podloga to z 1500zl. Za 2000zl mogę kupić ten samochód bez rdzy. Do wymiany i tak mialbym przeguby, zbliza sie czas wymiany rozrzadu, plus lada moment padlo by sprzęglo i hamulce z klockami. żeby doprowadzic auto do stanu jezdze i mam wszystko gdzies musialbym wydac z 4000. Kupiłem Hondę accord 2006 po lifcie, 2.0. muszę tylko wymienic hamulce, bendiks przeczyscic, wymienic olej w skrzyni,
@tom1988 jak juz go rozkompletujesz to nikt ci nie da potem papierow na zlomowanie zeby to wyrejestrowac. musial bys spisac umowe sprzedazy z jakims zulem zeby pozbyc sie problemu z oc, wtedy rozebrac, pociac bude na kawaleczki i #!$%@? na zlom. odkad zniesiono recykling potrafia krzywo patrzec nawet jak sam akumulator wyjmiesz bo nie dostaja doplat.