Wpis z mikrobloga

#lublin #werlublin #pocztapolska

Jak ktoś coś zamawiał co idzie przez wer lublin to liczcie na duże opóźnienie. Dzisiaj z koperty wysypał się biały proszek. Cała sortownia została zamknięta. Efektem będą niewyobrażalne wręcz opóźnienia z paczkami. Nawet powyżej 7 dni nim się to unormuje, patrząc na skale towaru który nie wyszedł czy nie został przyjęty.
Tyle dobrego że stało się to na weekend.. bo jakby na tygodniu było to byłby armegedon.. Na pewno Ci co wykupili doręczenie w sobotę na 99% przesyłki nie otrzymają.
  • 7
@DeVaK: Wszystko wróciło do normy.. Co do ali to zależy czy rejestrowana czy nie. Mi rejestrowane przychodzą do 20dni, nierejestrowanie loteria ale nigdy poniżej 32 dni. Rekord to 175dni bodaj.. też czekam na przysyłki z ali, jednego dni kupiłem dwie, jedna rejestrowana druga nie.. ta rejestrowana przyszła już tydzień temu, nierejestrowanej nie ma.

Co do ali, masz gwarancje 60 dni na otrzymanie towaru, nie ma paczki w tym czasie to refund
@r5678 wszystkie tam niby jakis tracking maja. Zamowilem chyba z 6 fantow. Z czego 2 ktore zamowilem jako pierwsze za ponad 80 ceb kazde jeszcze nie dotarly. Tanie #!$%@? ktore zamowilem ostatnio juz podochodzily. Chyba ostatnie zakupy u skosnych bo na herbatki i farbe do wlosow nie wyrobie.
@DeVaK: rejestrowane mają tracking ogólnoświatowy i możesz sobie na stronie poczty to sprawdzać.. nie rejestrowane mają tracking tylko w chinach.
@DeVaK:
Teoretycznie jak nie dostaniesz w 60 dniach to jest Ci na rękę bo towar wychodzi za darmo.

Ja na ali kupiłem już łącznie 22 produkty. z tych 22.. 4 paczki nie doszły w 60 dniach. Miałem też 6 sporów..
4 full refund.. bo nie doszły w terminie.. i z tych czterech, trzy doszły po 60 dniach, więc wyszły za darmo, a jedna nie przyszła nigdy minęło już ze 2 lata.