Wpis z mikrobloga

że jest biały i władny


@TomdeX: a czy tego przypadkiem nie mówił sam aktor grający Iron Fista ( ͡° ͜ʖ ͡°)? No i krytycy jechali po pierwszych 6 odcinkach i (chyba) każdy wielokrotnie podkreślał, że ocena tyczy się właśnie tych 6 odcinków. A to że były clickbaitowe tytuły "Iron Fist ssie" to już inna para kaloszy :v
@TomdeX: jestem na 20minucie 7 odcinka i też nie wiem o co im chodziło. Serial powoli się rozkręcał, ale czym dalej tym fajniej i Hand w końcu nie wydaje się z jakiegoś innego świata, bo sam Iron Fist też ma taki mistyczny, dalekowschodni charakter.
@janushek: Problem jest taki, że z każdym odcinkiem jest lepiej, nawet pilot nie był tragiczny. Owszem aktorów mówił, że jest władny i ma rację, tylko że krytycy oznaczyli to jako wadę, tak jakby biały człowiek nie mógłby być władnym, co jest kompletną bzdurą, niektóre recenzje są strasznie rasistowskie względem białych ludzi.
@janushek: Na szczęście oceny widzów pokazują prawdę, choć jest jakaś grupka osób, która wystawia jedynki zanim jeszcze dobrze obejrzały wszystkie odcinki. Zobacz sobie nagłówek w Newsweeku: http://www.newsweek.pl/kultura/filmy-i-seriale/iron-fist-nowy-serial-marvela-i-netflixa-to-wtopa-recenzja,artykuly,406978,1.html
Aż mi się nóż w kieszeni otwiera, zresztą cała recenzja jest porażką, patrząc po tym kto recenzował mogę stwierdzić jedynie, że to po prostu nie był dla niej serial.
@TomdeX: zgadzam sie w 100%. Luke Cage nudzil mnie w zasadzie od poczatku do konca. Iron Fista jak narazie obejrzalem 2 odcinki, ale wciagnal mnie bardziej. Nie wiem skad oni biora te recenzje. Pewnie znowu problem z tym, ze glownym bohaterem jest bialy, a nie czarny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek: Weź kurde po 15 latach wróć do miasta, mnie by coś takiego przytłoczyło, że nie mógłbym normalnie myśleć, po prostu był wszystkim przytłoczony. No kto normalny od razu wchodzi do "swojego" biurowca boso? Ogólnie ciężko podstawić się na jego miejscu.