Wpis z mikrobloga

@steemm: Nie wiem czemu ma służyć ta projekcja na mój temat. Usuwanie potomstwa nie jest rodzicielstwem, a planowaniem to też ciężko nazwać jeśli mowa o już istniejących ludziach.
a planowaniem to też ciężko nazwać jeśli mowa o już istniejących ludziach.


@O5KAR: w jaki sposób płód w okresie prenatalnym jest istniejącym człowiekiem? I dlaczego swoje zabobony i chore widzimisię chcesz narzucać innym jak powinni planować rodzicielstwo?
@steemm: W taki sposób jak się rozmnażają ssaki, okres płodowy jest tylko etapem ich życia podczas którego zdecydowanie istnieją. Po pierwsze niczego nie narzucam, tylko zwalczam lewe zabobony z pomocą nauki, a po drugie znowu powtarzasz ten nielogiczny bełkot ideologiczny.
Po pierwsze niczego nie narzucam, tylko zwalczam lewe zabobony z pomocą nauki,


@O5KAR: lewy zabobon to sam zapodałeś nie rozumiejąc całego zwrotu a jedynie wybierając sobie to co pasowało pod teze i nie, płód to nie jest jeszcze pełnoprawny człowiek a jedynie jego stadium rozwojowe, co ciekawe wszyscy przeciwnicy aborcji mają raptem w dupie czy dziecko będzie miało zmarnowane zycie w bidulu i jak się potoczy życie dla nich celem narzednym
lewe zabobony z pomocą nauki


@O5KAR: jebłem srogo.

Tyle że wiesz, że nauka udowodniła, że są przypadki w przyrodzie gdzie rodzice zabijają swoje potomstwo jako pewnego rodzaju "zaplanowanie rodzicielskie"? Kiedy - na przykład - szczur urodzi zbyt wielką liczbę potomstwa to jest w stanie zagryźć część z miotu tylko po to, by zwiększyć szansę na przeżycie swojego potomstwa. Gdy ma się do wykarmienia 10 świeżo narodzonych pyszczków, musisz zdobyć
pełnoprawny człowiek


@steemm: Zależy kto prawo ustanawia. Dzieci też nie są pełnoprawnymi ludźmi i też się rozwijają.

Co ciekawe, wszyscy zwolennicy abortowania ludzi tłumaczą to ich rzekomym dobrem.

#!$%@?


Spokojnie towarzyszu. Ta śpiewka o narzucaniu jakoś nigdy nie dotyczy lewych wynalazków i antynaukowych bredni, których efektem jest takie właśnie pomieszanie pojęć i dehumanizacja wybranych podludzi.
Spokojnie towarzyszu


@O5KAR: po tym można generalnie poznać człowieka który raczej rozumem nie grzeszy skoro nie potrafi zrozumieć że płód może zostać usunięty jeśli chcą tego rodzice, a tabletka dzień po nie jest tabletką wczesnoporonną ale ludziom takim jak ty to się niestety nie mieści w tych małych zamkniętych główkach że aborcja to tylko jedna z dróg do wyboru a nie obowiązek.
Jakoś jestem zwolennikiem aborcji i spodziewam się dziecka i
jebłem


@Goofas: Widzę, mam nadzieję, że wrócisz do zdrowia.

Ciekawa koncepcja postępu poprzez równanie do zachowań gryzoni. Pozwolisz, że nie będę brał przykładu, ale nawet w tym, taki darwinizm społeczny byłby podyktowany ograniczeniem zasobów co nie ma miejsca przynajmniej w rozwiniętych krajach.

Reszta tego pseudo ekologicznego bełkotu jest powtórzeniem tej fałszywej tezy i tylko pokazuje typ lewej mentalności, egoizmu i skrajnej hipokryzji. Z resztą ja nie dyskutuję motywów bo prawdopodobnie są
@O5KAR: idź do szkoły nabierz rozumu to wtedy porozmawiamy, ciężko dyskutować z kimś kto używa słów "towarzysz" wtedy widac że raczej samodzielnych myśli nie będzie a co najwyżej jakieś zabobony i katolicka indoktrynacja
@steemm: Trigerred ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno skończyłem studia biologiczne i jestem ateistą więc wszystkie Twoje "argumenty" poszły się kochać, towarzyszu.