Wpis z mikrobloga

śniło mi się że byłam na jakiejś mszy w kościele dominikanów i jacyś ludzie poprosili mnie żebym ich oprowadzila bo to taki ładny zabytkowy kościół no więc chodziliśmy sobie po nim i opowiadałam im o obrazach, rzeźbach i złoconym ołtarzu a nagle zauważyłam że ten ołtarz zrobił się taki w kształcie galaktyki xddd taki zawirowany i nie umiałam im powiedzieć dlaczego ale to nie było ważne bo zaczęłam śpiewać z ariana grande i nicki minaj i eminemem i jakąś strasznie grubą kobietą i eminem wymyślił taki tunel którym co jakiś czas ktoś z nas przechodził ale ta gruba w nim utknęła no i śpiewalismy sobie dalej i nagle ariana się pokłóciła z nicki i każda próbowała mnie przeciągnąć na swoją stronę i nicki obgadywała do mnie arianę że ma białe majtki i sobie poszła a potem ariana mi mówi w tajemnicy że jej majtki naprawdę to są bardzo jasno zielone no i poszłam sobie z tego kościoła a po drodze co chwilę gdzieś się przewijała nicki i była okropnie wredna do ludzi i w końcu trafiłam do chyba mojego domu i oglądałam na yt faile z wodnych zjeżdżalni ja #!$%@? wtf mózgu #sny
  • 9