Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: nic mi nie wiadomo o łańcuchach. Czytałem jednak o klapach wirowych na kolektorze ssącym, ale ja osobiście nie miałem z nimi żadnych problemów. Przejechałem samochodem 63 tysiące kilometrów (interwały zmiany oleju, filtra oleju i powietrza co 15tys.) i pracuje tak samo jak w dniu zakupu. Jeżdżę tylko trasy i w sumie 90% po autostradach z prędkością stałą 140km/h.
@konik: zjeździłem na tej navi Belgię, Niemcy, Anglię południową, kawał Francji i nie narzekam. Współgra z systemem informacji o korkach i zawsze omija najgorsze punkty. Fakt w Polsce mimo aktualnych map wolę jeździć na TomTomie, ale na prawdę nie byłbym aż tak ostry w osądach. Jaki masz model u siebie i jakie masz mapy?
@IkBenPool: Aktualnie już nie mam, miałem w 320d i w Polsce co chwila pokazywała, że jadę przez pola albo jezioro. W dodatku potrafiła się wywalić kilka razy podczas podróży, pomagało tylko wyłączenie samochodu i włączenie. Może masz CIC a nie CCC?
@konik: bo miales pewnie najstarszą CCC z 2005 roku ktore scinaly sie jak #!$%@? i pewnie nieaktualne mapy i teraz gadasz głupoty... mam CCC i nigdy mnie nie zawiodła, choc juz od roku nie uzywam, bo znam rejony gdzie mieszkam. CIC były w poliftach, CCC od 2006 roku działają praktycznie tak samo jak CIC tylko CIC ma inna nakladke graficzną. co do ceny CCC to spojrz ile kosztuje pro ;)