Wpis z mikrobloga

Tyle jest tego pierniczenia na wykopie o zainteresowaniach, a raczej ich braku u kobiet. Czy wy sądzicie, że naprawdę trzeba pasjonować się zbieraniem zabytkowych tablic rejestracyjnych czy z zapałem prenumerować Działkowca żeby móc o sobie powiedzieć, że ma się zainteresowania i jest się kompanem do dyskusji? Czy czasem nie wystarczy szeroka wiedza ogólna, inteligencja i poczucie humoru? Ilu z was dobiera sobie znajomych pod kątem pokrywających się zainteresowań, a nie po prostu dlatego, że dobrze się wam z kimś rozmawia i przebywa w jego towarzystwie?
Ja np. lubię historię, czytanie, gotowanie, znam się na muzyce i prawidłach rządzących polszczyzną - i gdzieś mam wasze gorzkie żale o braku ciekawych, podkreślam ciekawych zainteresowań xD
#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zainteresowania #logikamirka
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franaa: akurat makijaż też może być zainteresowaniem, nie masz pojecia ile trzeba ogladac tutoriali ile wydac pieniedzy na rozne produkty i ile poswiecic czasu na cwiczenie makijazu żeby zrobić taki jaki robi profesjonalna wizażystka ;) a przynajmniej moj niebieski to docenia bo mi mowil ze to słodkie że oglądam masę tych filmikow tylko po to żeby robić ładny makijaż :)

Jak masz dziewczyne to niech ci da kosmetyki i pędzle
  • Odpowiedz
  • 1
@franaa apropos gotowania to uważam to za swoje zainteresowanie które obejmuje to że lubię gotować być w kuchni czytać przepisy uczyć się nowych przepisów oglądać wiele programów i też kiedyś usłyszałam że gotowanie to nie hobby dla kobiety bo każda kobieta musi gotować więc to się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkim nie dogodze ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: no ale czego ty oczekujesz od wykopków xD
przecież wiadoma sprawa, że takie rzeczy jak gotowanie czy makijaż to też mogą być zainteresowania, jeśli zgłębiasz temat, szukasz jakiś nowinek, sposobów czy "trików" na lepszą kreskę czy jaki tam #!$%@? (nie znam się na tym) to też poświęcisz sporo czasu, co daje efekt i przyjemność dla Ciebie (znów #!$%@? wiem czy malowanie się jest przyjemne czy nie). Tobie daje radochę
  • Odpowiedz
Czy czasem nie wystarczy szeroka wiedza ogólna, inteligencja i poczucie humoru?

Ja np. lubię historię, czytanie, gotowanie, znam się na muzyce i prawidłach rządzących polszczyzną - i gdzieś mam wasze gorzkie żale o braku ciekawych, podkreślam ciekawych zainteresowań xD


@ninakraviz: co Cię tak dupa piecze? Każdy chciałby mieć kogoś z zainteresowaniami, kogoś z kim można pogadać na jakiś konkretny temat, z kimś myślącym, o jakichkolwiek sprecyzowanych poglądach, mającego pojęcie co
  • Odpowiedz
@ninakraviz: moja Babka nie ma w ogóle żadnych zainteresowań oprócz spraw bierzących i polityki. ZTCW to tak było przez całe życie. Czasami był jakiś teatr czy coś w tym stylu, ale wg mnie to było bardziej takie od święta, ubrać się (na punkcie ubioru/ wyglądu ma niezłego #!$%@?) pojechać, zobaczyć, zapomnieć - na 100% nie żyła tym, ot coś takiego jak ktoś chodzi do kina, obejrzy film, wychodzi z kina
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Jednak nie wszystko stracone w tym #!$%@?łku, są jeszcze przytomne umysłowo osoby.
Nie rozumiem tego hejtu na kobiety, że nie mają zainteresowań. Jako zainteresowania zazwyczaj wymieniana jest siłownia, szachy, motoryzacja, albo inne takie rzeczy. No ale bez jaj, kobiety mają inną "budowę psychiczną" i je rzadko kręci coś takiego jak wędkowanie przez pół nocy i nad ranem. Wolą np. urządzać mieszkania, czy robić inne "miękkie" rzeczy. Nawet jeśli są
  • Odpowiedz