Wpis z mikrobloga

Mirki jak żyć? Kupiłem dwie puszki czy tam wiaderka dokładnie tej samej farby (w dwóch różnych sklepach). Połatałem i zagruntowałem ściany. Farba z wyższej półki, świetnie kryje, jedno malowanie wystarczy. A na drugi dzień taka niespodzianka... Farba z jednej puszki ma inny odcień niż z drugiej ()
Pogodzilem się już z myślą, że muszę to pomalować jeszcze raz, ale czy jest jakaś szansa odzyskać kasę za farbę? Jeśli tak to jak? W sklepie, czy bezpośrednio u producenta?

Specjalnie nie podaje nazwy firmy, napisałem do nich, chce dać im czas na odpowiedź. Urlop mi się kończy i muszę to ogarnąć.

#malowanie #remontujzwykopem #remont
BlackPoint - Mirki jak żyć? Kupiłem dwie puszki czy tam wiaderka dokładnie tej samej ...

źródło: comment_CbNybdJzpNIfwM7V25rtkoMi1DwCSSUI.jpg

Pobierz
  • 9
  • 0
@ripvan @Hannahallaw w życiu o tym nie pomyślałem, malowałem już nie raz i nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja, a nieraz dokupowalem farbę bo na coś tam zabraklo

@Papasanbaba wzięliśmy jedno wiadro bo mieliśmy pomalować tym kolorem tylko małą wnękę. Dziewczynie się spodobał kolor i dokupiłem więcej, żeby starczyło na cały pokój.

@ARhD @husky83 na opakowaniu jest informacja, że kolor może się nieznacznie różnić względem tego na opakowaniu. Nie ma informacji