Wpis z mikrobloga

Fotel Evolve Pro z polecenia innego Mirka zamówiony i dostarczony poniżej 24h.
Jest tak wygodny, że siedzimy z nim na zmianę z różowym - teraz jestem w pracy i skręca mnie na samą myśl, że ona może sobie wygodnie siedzieć beze mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wszystko, co miało działać - działa. Poza drobnym obtarciem (folia bąbelkowa nie dała rady) wszystko zgodnie z opisem, poza tym dodatkowa poduszka pod szanowną pupę/plecy, której się nie spodziewałem. Tylko faktura gdzieś znikła, zaginęła na zawsze :/

Przeglądałem krzesła i widzę, że w tym zasięgu cenowym to ścisła czołówka (inne sklepy liczą sobie po 500zł za byle plastik, jeśli tylko ma regulowane podłokietniki).

Po weekendzie złożę raport o faktycznym wpływie na kręgosłup - po kilku intensywnych dniach powinno być czuć różnicę. Wczoraj siedziałem dwie godziny i czułem, ale to pewnie tylko placebo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#meblujdom #fotel #komputery
  • 19
@NoMercyIncluded: Podaj mi numer zamówienia (oczywiście na PW) to fakturę podeślemy :) Aktualnie przenosimy się na inny system fakturowania i pomimo tego że są wystawiane wszystkie to niestety "struktura białkowa" systemu zapomni wysłać na mail :)

Daj znać również gdzie folia bąbelkowa padła, ponieważ i tak zabezpieczamy dodatkowo gwiazdę kartonem u góry ponieważ kurierzy rzucają paczką jak im się podoba, więc lubiła się wybić poza karton. Może po Twojej sugestii dodamy
@hipokampO_o: Zapłaciłem 775zł. Siedzi się wyśmienicie. Plusy:
- wygodne siedzisko, ale za taką cenę to standard;
- materiały, które nie wzmagają potliwości (o dziwo to nie jest oczywiste dla producentów, czego nie rozumiem);
- podłokietniki regulowane w górę, dół i na boki,o odpowiednim kształcie i fakturze (ręka nie obija się ani nie ślizga i można ją komfortowo położyć);
- regulowane poduszki pod lędźwia i szyję/głowę;
- kauczukowe kółka - średnio mi
@hipokampO_o: Nah. Przeprowadziłem się do Warszawy, gdzie w mieszkaniu miałem tylko byle jakie krzesło za 30zł niewiadomego pochodzenia (pic rel). Chciałem kupić Offix r15g-3, podzieliłem się tą informacją z mirkiem @boryss, trochę mimochodem, a trochę w nadziei, że doradzi mi coś lepszego, bo on ma niesamowitego nosa do wszelkich okazji. Powiedział, że wygląda ok, ale sam kupił sobie Evolve Pro i sobie chwali, w przeciwieństwie do Q-229, na którym miał
Pobierz
źródło: comment_IhNO3W6OwLLfZrTVBGnBTCK1UbekIAMx.jpg
@NoMercyIncluded: Czy komentarz z poleceniem minutę od posta nie będzie wyglądał fejkowo? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) @hipokampO_o: Ale ja również polecam. W tym zakresie cenowym trudno będzie znaleźć coś lepszego. W domu siedziałem na tych polecanych te dwa lata temu DX Racerach i trochę się zawiodłem, szczególnie w lecie, gdy ta
@hipokampO_o: W ostatnim roku siedziałem tylko na jakiś budżetówkach z Ikei (tym ich super popularnym z dziurkami) i ewentualnie typowych fotelach do biura za dwie stówki. Różnica jest znaczna, ale ja mam wiecznie problemy z kręgosłupem, więc jednak wciąż czuję siedzenie przy długiej pracy. Nie wiem czy jednak na to pomógłby fotel nawet za 3 koła. Póki co jednak taka kasę wolę przeznaczyć na mniej racjonalne zachcianki. ( ͡° ͜
Odkopie stary temat, ale moze powiecie mi wy, uzytownicy fotela evolve pro jak to jest po kilku miesiacach użytkowania? obecnie rozważam zakup tego "cuda". Przy komputerze sprzedam od 10 do 15 godzin dziennie. Potrzebuje czegos porzadnego i wygodnego.