Wpis z mikrobloga

Górnik Zabrze- Sandecja 2 @3,50
Nie jest to może 100% pewny typ, ale na pewno opłacalny.
Bukmacherzy ewidentnie patrzą na mecze u siebie/ na wyjeździe. Stąd niższy kurs na Zabrzan. ale jeśli chodzi o formę obu klubów to jest duża różnica, co najmniej jednej klasy rozgrywkowej. Górnik zagrał dwa mecze, z GKSem Tychy(strefa spadkowa) wygrał, ale po jednym strzale z dystansu i słabym meczu. Z Pogonią Siedlce przegrali 2-1. Sandecja z tą samą Pogonią wygrała 4-0, co prawda po czerwonej kartce, ale 4-0 to powinno być do przerwy. Z Zagłębiem Sosnowiec, które aspiruje do Ekstraklasy Sandecja wygrała w dobrym stylu 5-0, i zmarnowała pare sytuacji w tym rzut karny. Przez te 2 mecze przeciwko Sandecji zespoły z Siedlec i Sosnowca łącznie 2 razy oddali strzały, z czego jeden strzał był celny! Kurs 3,50 to prawdziwa promocja od bukmacherów.
#bukmacherka
  • 10
@jestemporem: Handicap -2, że wygra przynajmniej 3 bramkami :) Myślę, że warto przy tym jak są rozpędzeni i jak gra Łęczna. Dodatkowym atutem jest zapowiedziany komplet publiczności w Poznaniu i bardzo mała ilość traconych goli przez Lecha od początku rundy wiosennej.
@BaPGdragon: ja za bukmacherke taka ze pare meczy dziennie sie nie biore. Po dluzszym graniu roznych lig tak czy tak zwykle wychodzi sie na minus. A szkoda mi kasy. Interesuje sie polska ligą, szczegolnie #pierwszaligastylzycia gdzie gra moja Sandecja. I tam 2 na 3 kolejki (ostatnie kolejki rundy jesiennej wrzucalem gdzies to chyba grupa FB) jak bym obstawial kazdy mecz osobno to wyszedlbym o 50% do przodu i raz by mi
@BaPGdragon:: (tak na szybko)nie sprawdzałem kursów/bilansu, ale czasem to oglupia.
Mecz wyrownamy jezeli mialbym cos stawiac to
raczej bym tu stawiał bramkowy remis. Kurs na 1-1 na pewno bedzie wiekszy od @5, a szanse na ten wynik według mnie okolo 40%. Pojedynek Kadziora i Forsella. Obaj ciągną gre zespolu. Raczej na X2 bedzie kurs niski w okolicach 1.50 a powiedziałbym że bardzo minimalnym faworytem spotkania są Wigry. Pierwsze ich dwa