Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski ! Jak się zachowujecie wobec kobiety którą chcecie tylko przelecieć parę razy. I drugie: jak się zachowujecie wobec kobiety która was pociąga + chcecie związku z nią. Na początkowych etapach trudno to u was odróżnić :( Jeśli facet zadaje pytania o moim życiu, ciekawi go co lubię, uważnie słucha co mówię (aż za uważnie, mam wrażenie, że czai się na każde słowo i jego głowa intensywnie pracuje nad interpretacją, czasem jak coś powiem to jakoś znacząco milknie jakby sobie coś myślał, ale nie wiem czy pozytywnego czy negatywnego). Jesli nasze tematy rozmów to głównie muzyka, filmy, książki, co się dzieje naokoło nas. Jeśli zdarza mu się z własnej woli za mnie zapłacić (nie nalegam). Jeśli na razie dotknął mnie tylko po ręce i po plecach. To mogę mysleć, ze nie chce mnie tylko przelecieć? Nie mam doświadczenia. Znamy się realnie miesiąc.
#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
123123: Jak trafisz na zaradnego gracza to nie masz najmniejszych szans na odróżnienie i rozpoznanie jego zamiarów. Co najwyżej możesz odróżnić napaleńca od normalnego faceta. No ale to chyba oczywiste i leży różnice w subtelności.

Tzn jeśli po kilku spotkaniach facet nie dostanie segzów i Cie oleje, to będziesz miała swoje rozpoznanie. No ale sama stracisz na tym czas.

Zaakceptował: NowyJa