Wpis z mikrobloga

Dla pelikanków, którzy szczerze wierzą, że bardziej prawdopodobne jest, by (co najmniej) sześć osób pocięło sobie kurki na plecach, niż by w tłumie smoleńskim znalazł się jeden świr z żyletką: zawiadomienia złożone dzisiaj. Oczywiście wiem, że was żadne krzyki nie płacze nie przekonają, że czarne jest czarne, a białe jest białe, na pewno 'lewacy z KOD' (xD) fałszywe zawiadomienia składają...

#bekazpisu #bekazpelikanow #polityka #smolensk
Andreth - Dla pelikanków, którzy szczerze wierzą, że bardziej prawdopodobne jest, by ...

źródło: comment_4UFxatr07jiv6WtCCWOG8JB3sMwGMcK4.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@murza: Szumełda został zaatakowany, nawet filmy jełopów na yt z ONRu temu nie zaprzeczają jak szarpali poszczególne osoby z KOD. Ale zacne wrzutki #60groszyzawpis nie na temat, pogratulować. Baza danych rozumiem jest jeszcze czesana pod kątem zarzutek z biura propagandowego?

@Andreth: I prawidłowo !
  • Odpowiedz
I prawidłowo !


@grubson234567: A jakże. Poszli całą szóstką, jeszcze z potencjalnym świadkiem i z obstawą prawniczki z Obywateli RP. (Akurat wszyscy poszkodowani byli związani z KOD). Policja początkowo usiłowała zbagatellizować sprawę, ale w końcu doszło do nich, jaka może być kwalifikacja czynu. Skargi na działanie policji 10.03 (kilka starszych kobiet poważnie narazili na utratę zdrowia lub nawet życia) w przygotowaniu...
  • Odpowiedz
@Andreth: Czy zawiadomienie jest fałszywe to ustalą odpowiednie służby, ale to nie będzie proste i niestety obawiam się, że świry są po obu stronach zdolne do takich i niestety gorszych zachowań.

kilka starszych kobiet poważnie narazili na utratę zdrowia lub nawet życia


W jaki sposób? Nie chcę przesądzać, ale chyba z tym życiem to znowu kreacja martyrologiczna...
  • Odpowiedz
Czy zawiadomienie jest fałszywe to ustalą odpowiednie służby,


@O5KAR: Tak, jasne. Sześć nie znających się osób tajnie się zmówiło, pocięło sobie kurtki i naraża się na zarzut składania fałszywych zeznań. Zaklinaj rzeczywistość dalej.

W jaki sposób? Nie chcę przesądzać, ale chyba z tym życiem to znowu kreacja
  • Odpowiedz
@Andreth: Ja ich na pewno nie znam i nie zamierzam oceniać.

A kiedyś była?


Za każdym... razem, tak jak i teraz. Urzekła mnie Twoja historia, ale nie będę komentować całej tej ściany tekstu. Może trzeba było zostać za tą antyprzemocową taśmą (WTF?) i na chodniku zamiast ruszać na ulicę i w stronę demonstracji przeciw której tam się zebraliście. To nie wina policji, że reszta napierała na prowodyrów z tyłu, kiedy
  • Odpowiedz
@O5KAR: No tak, "ściana tekstu" cię pokonała. Zapomniałam, że czytanie jest umiejętnością zanikającą. Ewidentnie nic a nic nie zrozumiałeś. Począwszy od tego, że policja, jak to elegancko formuujesz 'powstrzymując przed konfrontacją z przeciwnym zebraniem' (czyli zgniatając demonstrantów, w tym starsze kobiety),łamała ustawę o zgromadzeniach (tudzież ustawę o policji w kilku punktach). Ci ludzie mieli święte prawo znajdować się na jezdni, jeśli chcieli (takie zresztą były ustalenia z policją, które policja
  • Odpowiedz
@O5KAR: ta antyprzemocowa taśma to też beka,na marszu kobiet gdy zwierzęta z antify atakowały Jaoka to jakieś baby nią osłaniały całe zajście aby nikt tego nie widział,hipokryzja lvl master
  • Odpowiedz
@Andreth: Od razu "pokonała"... Nie zamierzam odnosić się do wszystkiego więc skupiłem się na sednie, przynajmniej moim zdaniem. Nie wiem jak policja łamała prawo, wiem i sama to zacytowałaś, jasno też widać na filmie, że zareagowała na próbę wejścia protestujących na ulicę. Jeśli uważasz, że jednak zachowała się nieodpowiednio to Komenda Stołeczna rozpatrzy wasze zgłoszenie i zobaczymy. Ja nie decyduję czy mieli prawo wejść na ulicę, albo przekroczyć swoją antyprzemocową
  • Odpowiedz
@Hamouma: Też to chciałem napisać, ale nie wiem czy tam to było świadome działanie. Tu nie wiem jak można robić z siebie ofiarę (jak zwykle) i mniejsza o jakąś taśmę, ale tam też lumpy z meliny "syrena" wrzeszczały jakoby Jaok buł kobietę.
  • Odpowiedz